Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim legjobb barátja megcsókolt! Ezt hogyan mondjam el a barátomnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 19 éves vagyok. Van egy hatalmas problémám! 2 napja, a suliból mentem haza és kapuban a barátom legjobb barátja várt, integetve. Odamentem hozzá, köszöntem meg minden. Mondta, hogy volna-e kedvem elmenni kapucsínózni, mondtam, hogy ja, persze [mert mi is jóban vagyunk] és el is mentünk. A kávézóban, tök jól eldumálgattnk, meg sztorizgattuk és a végén megkérdezte, hogy hogy vagyok a barátommal mostanában. És akk mondtam neki, hogy a lehető legjobban és imádom. Erre tök furcsa képet vágott, de nem törődtem vele. Hazakísért és mondta, hogy majd egyik nap összefutunk, mondtam: hogy igen. A kapuban megfogott és visszahúzta a karomat és magához fordított. Tökre nem értettem, hogy mi a baja, erre megcsókolt és átölelt. Annyira meglepődtem és megilyedtem, hogy eltóltam és felpofoztam... Kajak, nagyon bánom hogy megtörtént, de ez nem az én hibám volt, mégcsak nem is csókoltam vissza. A barátommal, már 2 éve együtt vagyunk és nagyon szeret engem és én is Őt. De, nem merem elmondani, mert tudom, hogy nem engem okolna, hanem menne és besem fejezhetném a mondandómat és szétverné a barátját... Félek, hogy komolyan bántalmazná és evégett bajba kerülne, mert nagyonn agresszívan viselkedik gyakran a barátaival [főként a fiúkkal] és nem tudom mit tegyek. Azóta beszéltem azzal, aki megcsókolt és sajnálja, de Ő is beakarná vallani, csak nem merjük... Hogy csináljam? Hogy mondjam el, hogy ne akarja gyakorlatilag megölni a fiút?
2012. febr. 5. 01:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

jobb ha te mondod el... ha mástól tudja meg akkor nemcsak, hogy kitapossa a hülye srác belét hanem téged is kiszór

szóval jobb lenne mérlegelned, és inkább bevallani, minél hamarabb...

2012. febr. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
barátom csajára nem mászok rá!
2012. febr. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Igen, én akarom bevallani, mert a fiú nemmeri, de velem tuti, hogy nem szakítana, csak ez a baj, hogy félek, az éjjel közepén is elmenne és késsle a kezében menne neki. Nem az a kérdésem, hogy én mondjam-e el, hanem, hogy hogyan? :(
2012. febr. 5. 01:21
 4/28 A kérdező kommentje:
Am más nem tudja, nem mondtuk el senkisek, cska az anyámnak, Ő meg tesz a dologra, csak attól fél, hogy nekem lehet belőle bajom de Ő hallgat...
2012. febr. 5. 01:22
 5/28 anonim ***** válasza:

Ne titkold sokáig, mert a végén te jössz ki belőle rosszul.

Te mondd el mindenképp.

2012. febr. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

szerintem fogd karon a srácot, és együtt mondjátok el!

ha csak te mondod el, a srác meg nem, akkor azt annak fogja venni, hogy a legjobb barátja nem képes vele őszinte lenni. ha meg ő mondja el, és nem te, akkor meg te nem vagy őszinte. mind a kettőtöknek oda kell állni elé.

2012. febr. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

akkor kellett volna erre gondolni,mielőtt bikával mész kávézgatni.


úgy kellene felvezetni,amikor ott van az a nyomoronc is.

akkor ott helyben egy sima veréssel megúszhatja.

de ha elő kell keríteni,meg rohangászni kell utána,úgy több ideje marad a barátodnak felkészülni súlyosabb dolgokra.

2012. febr. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Hát csak haverom volt mindig is... Sok haverommal megyek el, császkálok... Ez tök normális sztem, de az a furcsa, hogy Ő eddig egyszer sem mutatott semmi érzelmet, sőtt, mikor sírtam egyszer mégcsak emgsem kérdezte, h mi van velem. Na de azóta sem változott semmi. Most is beszélek vele Face-n és az előbb telefonon, nem tudom ezt hogy vezessük elő...
2012. febr. 5. 01:47
 9/28 A kérdező kommentje:
Vagyis mint barát, sztem irtó rendes. De végül is nem nevezném megcsalásnak, mert én nem akartam, szóval anyám mondta, hogy engem nem fog úgysem bántani. De tudja, az Antit, meg addig veri, amíg veszi a levegőt...
2012. febr. 5. 01:50
 10/28 anonim ***** válasza:
Ha te nem tudod megnyugtatni a pasidat, akkor semminek nincs értelme. Jól mondták, a bűnössel együtt mondjátok el, úgy talán. De utólag biztos kapni fog a srác.
2012. febr. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!