Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek egyedül is (a...

Ti elmennétek egyedül is (a család és a barátok nélkül) nyaralni vagy várost nézni 1 napra?

Figyelt kérdés
Sajnos ezen a nyáron sehol sem voltam nyaralni. Úgy gondoltam jövőre vagy még a jövő héten elmegyek ilyen 1 napos városnézésekre. Pedig megbeszéltük egyik barátnőmmel, hogy elmegyünk Debrecenbe és Nyíregyházára is. De egyikből sem lett semmi. A családdal sem mentünk sehova. Nem néznek majd rám furán amiért egyedül vagyok valahol? 20/L
2012. aug. 24. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért néznének? Egyrészt senkit nem érdekel, másrészt nincs szabály, hogy csak csoportban lehet közlekedni.
2012. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Én elmennék! :)
2012. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy mennék, szoktam is. Miért néznének rád furán? Én sehol nem láttam még, hogy az emberek jellemzően kettesével összekapaszkodva mászkálnának :)
2012. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy is. Én sokszor játszok magányos farkast. Nem sok embert érdekel, hogy egyedül vagy-e, legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Egyszer egy buszos szervezett egynapos kiránduláson is voltam külföldön, az feltűnt a csoportnak... :D Meg is kérdezte az idegenvezető, hogy ez hogy lehet, aztán igyekezett ő szóval tartani, szóval nem unatkoztam. :) 22/L
2012. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Simán. Én rengetegszer jártam egyedül mindenféle helyen és tök jó volt.
2012. aug. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Elég gyakori eset, hogy az emberek egyedül mennek az utcán. Az, hogy te abban a városban nem egy munkából hazasétáló ottani vagy, hanem egy kiránduló, nem hiszem, hogy rád lesz írva. Ez csak rajtad múlik. De nagyon kétlem, hogy egy ilyen táblával a hátadon indulnál el.:)
2012. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Dehogyis, én is voltam már egy napot várost nézni egyedül. Nem tűnt fel senkinek:)
2012. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Simán. :) Idén is akartam, de az anyagiak miatt nem tudtam... Bár nem panaszkodom, a pénzem egy része utazásokra telt, jó pár helyre sikerült idén eljutnom, végre szerencsém volt.

Viszont szerintem ősszel beiktatok egy városnézést is, ha a pénztárcám is úgy akarja.

20/l

2012. aug. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen elmennék,egyedül is ha nem lenne kivel,amúgy van olyan oldal ahol útitársakat keresnek emberek akik pont így vannak,hogy nincs kivel menniük.Én azt lehet megpróbálnám.
2012. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

én is elmentem egy napos kirándulásra egyedül mert már nagyon szerettem volna valahova menni

jó volt, oda mehettem amerre akartam nem kellett senkihez alkalmazkodni és tényleg senki nem nézte hogy egyedül vagyok


25f

2012. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!