Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Költözzek haza? Maradjak? Nem...

Költözzek haza? Maradjak? Nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz.

Egy éve költöztem Bp-re a barátommal, mindig is erre vágytam, boldog voltam, meg minden. Aztán az történt, hogy szakítottunk.

A volt barátom támogat, meg minden, azt mondja ez természetes. (7 évig voltunk együtt). Néha úgy érzem nem bírom már ezt a helyzetet, nincs munkán, nincs barátom, kb. 2 hónap alatt összeomlott minden. Én még mindig szeretem a barátom, ettől is szenvedek, néha úgy viselkedik, mintha együtt lennénk, aztán beszélünk új albiról, akkor azt mondja, külön szobás kell. Egyszer torál boldog vok, aztán egy mondattal tönkretesz.

Na mindegy, ha hazaköltözöm, ott a szüleimmel tudnék lakni, de semmi, semmi munkalehetőség nincs! és a szüleim sem örülnének ha visszamennék. Mit tegyek?


2012. aug. 26. 11:15
 1/4 okoska31 ***** válasza:

maradj bp-en. ha gondolod, költözz közös albérletbe a barátoddal, ha ezt ő ajánlotta fel, akkor még ő sem tekinti teljesen lezártnak ezt a kapcsolatot. Persze lehet, hogy csak szexet akar - de ezt 7 év után már fogod tudni.


Ha nincs a szüleidnél munkalehetőség, akkor kár visszaköltözni, mert csak terhet raksz a szüleidre.


Amíg találsz egy normális munkát, és nincs semmi megtakarításod már - el tudsz menni akár pénztárosnak is a tesco-ba. akinek kell a pénz, nem válogathat.


nekem volt egy ismerősöm, akinek az apja megkért (őt ismertem először), hogy a korábbi munkahelyemre egy bankba segítsek neki állást találni. mivel akkor éppen fél éve dolgoztam én is ott, csak annyit tudtam javasolni, hogy a call centerbe jelentkezzen. megtette. felvették. fél év múlva már fiókban volt referens. újabb 1 év elteltével a központban volt projektfelelős. most is a központban van, hasonló munkakörben.

és az egyik legszarabb helyen, a CC-ben kezdte.

kellett neki a pénz - szép lett a vége.

ezért mondtam, hogy menj el pénztárosnak, nem gúnyból.

vagy cc-snek:)

2012. aug. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem, VÉGE, ne fogadj el többé támogatást tőle.

Ne is találkozzatok, nem kell beszélnetek se pár hétig, hónapig...

7 éve itt élsz Bp-en, akkor gondolom vannak ismerőseid, barátaid, inkább tőlük kérj segítséget.


miért nincs munkád? eddig mit csináltál?

nagyon gyorsan keress!

így visszatér az önbecsülésed is, az önállóságod is:)


A szüleid helyében én sem örülnék, hogy a lányom ennyire nem áll meg a lábán!


Szerezz munkát, hadd legyenek Rád büszkék :)

2012. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1 éve költöztem Bp-re!! 7 évig voltunk együtt a barátommal.

3 hete nincs munkám, nem írtam olyat hogy eddig sem dolgoztam. Először olvasd végig. Szülőknek meg nem azzal van baja, hogy nem tusok megállni a lábamon, megtudok. Van nekik is épp elég gondjuk.

2012. aug. 26. 11:32
 4/4 okoska31 ***** válasza:

az a nagy helyzet (1. voltam, a második nem én:)) - hogyha egyébként pénzed van, és ki is tudod húzni akár fél évig az albérletet, akkor azért nem találsz munkát (bár azért 3 hét alatt csodát ne várj) mert önsajnálatban vagy. márpedig Te felvennél valakit így dolgozni? én biztosan nem....


ki kéne gyere a szarból - ha semmit nem akarsz már Te sem az exedtől, akkor tényleg nem szabad együtt lakni vele - de azt hiszem az első hozzászólásomból is kiderült, hogy a kibéküléshez vezető úton lehet együtt élni.


amit a munkavállalásról írtam még lehet igaz.

hol voltál eddig? milyen munkakörben, milyen szektorban? ha jól sejtem, olyan 24-25 éves lehetsz. eltaláltam?:)

2012. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!