Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok Ti vagy a férjetek...

Nálatok Ti vagy a férjetek szeretett volna gyereket? És lett is?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mind a ketten. Igen, lett.
2012. aug. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő kell hozzá, hogy legyen gyerek :)

Nálunk lett.

2012. aug. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mindketten akarunk,megismerkedéskor tisztáztuk is hogy kb mikor.

Még van pár év,25 vagyok,ő 30,de rajtunk nem fog múlni,lesz.

2012. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És mit tennétek ha a párotok szeretne de kicsit később? ( 30 év felettiek vagyunk)
2012. aug. 27. 16:21
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Már az elején tisztáztuk, hogy mindketten fiatal szülők akarunk lenni, most kezdtünk el próbálkozni, úgyhogy remélhetőleg minél hamarabb lesz :) 30 év alatt vagyunk mindketten. 30 felett én maximum a többedik gyermekemet szeretném szülni, de remélem még 30 alatt meglesz 2-3, mert a családunkban minden későbbi terhességgel csak baj volt :(
2012. aug. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Tapasztalataim szerint nagy atlagban a Nok mindig hamarabb szeretnenek babat, a ferfiak pedig mindig varnanak meg egy kicsit. Es nem azert mert ok nem szeretnenek picit egyszeruen tobbet aggodnak es mindent szeretnenek tokeletesen latni mielott belevagnak. Gondolok itt pl. A megfelelo anyagi hatterre stb...! Az en parommal legalabbis igy volt. En nagyon turelmetlen voltam volt hogy mar szinte nyaggattam a temaval... Nem mentem vele semmire. Aztan taktikat valtottam es esszel erveltem, motivaltam.... Es lam egy honapja probalkozunk nagy nagy lelkesedessel.... :)
2012. aug. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az én párom nem szereti a sürgetést. Szeretne, csak később. Jövőre házasodunk és utána. Csak félek, nehogy utána is kifogása legyen. Ha viszont azt mondom nem kell gyerek, akkor tiltakozik, mert igenis szeretne.
2012. aug. 27. 16:36
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

akkor mi nagyon fordított páros vagyunk :)

nekem pl a hátam közepére nem kéne egy esküvő, tehát a párom hiába akarja, én nem adom a kezem :)

gyereket viszont mindketten szeretnénk, de én idővel, ő meg akár 1 óra múlva, mikor hazaér, akkor is szívesen elkészítené velem ;)


szerintem fiatalok vagyunk még hozzá (25évesek), szóval még egy kicsit világot látunk kettesben, aztán 30 felé jöhet az utód :) akkor már lesz annyi élettapasztalatunk, és érzelmi érettségünk, h jól neveljük.

2012. aug. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Írta az egyik válaszoló, hogy a férfiak általában később vágynak gyerekre, ők jobban húzzák a dolgot.


Én is ezt tapasztalom. A gond csak azzal van, ha az első baba kitolódik 30-35 év felé.


Lehet egy férfinak ez nem gond, de nem ők nekik kell majd a kockázatokkal sem számolni, ami adódhat már ilyen idős korban.

2012. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A párom kicsivel jobban akarta vagyis akartuk mind ketten de én úgy voltam vele, hogy még ráérek, lett is baba azóta már útban van a második is.

25/L

2012. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!