Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van közöttetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van közöttetek olyan, aki csak azért jött össze párjával, merthogy már nem bírta egyedül, vagy mert gyereket szeretett volna?

Figyelt kérdés
Tehát semmi szerelem, tisztelet. Mert nekem van egy férfi kolegám, aki nagyon csúnyán néz ki, már szinte nevetséges, és a természete meg ennél is rosszabb. A feleségét nem veszi semmibe, csúnyán beszél róla. Állandóan zabál, és a buszon meg annyira horkol hogy a többiek nem bírnak tőle aludni. Tehát nem értem, hogy egy ilyennek hogy van felesége? A többiekkel beszéltem róla, és ők is mondták, hogy még akkor se kellene nekik ha ő lenne az utolsó férfi MO-on. A feleségéről annyit, hogy ugyan ő is kövér, de legalább nem ilyen természetű, el lehet vele beszélni.
2010. jan. 18. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Remélem nincs ilyen nő, mert az nagyon sajnálatra méltó.

L.25

2010. jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És te ebből mindjárt arra következtettél, hogy merthogy már nem bírta egyedül, vagy mert gyereket szeretett volna? Elég merész következtetés.

Egyébként minden zsák megtalálja a foltját.

2010. jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát van két gyerekük is.. ÉS ha nem ezért, akkor miért van vele? Kizárt hogy szeretik egymást.
2010. jan. 18. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne kizárt? Tudod, ízlések és pofonok. Lehet amikor választották egymást, még nem volt ennyire ilyen. Sokan vannak még, akik komolyan gondolják, hogy véglegesen választanak párt maguknak.
2010. jan. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert a férfi mondta hogy nem szereti, a nő meg hát nem tudom, de nem épp az a szeretni való a férje.
2010. jan. 18. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!