Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki megjátsza magát a...

Ha valaki megjátsza magát a családja előtt, arról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A 2 unokahúgom teljesen elszállt magától. Az egyik 20, a másik 18 éves. Úgy közlekednek mintha valami felsőbbrendűek lennének, csak a buli, ivás, cigi megy náluk. A nagyszüleink a lelküket kitették nekik mindig, de hetek óta a nagyiék felé sem néznek, pedig kb 10 percnyire laknak. Csak a haverok számítanak, lenézőek velem is, meg mindenkivel aki nem menő. Értem én hogy fiatalok, elszaladt velük a ló, de hogy családon belül így elszállni...Mikor együtt nőttünk fel, mindent tudok róluk stb és úgy tesznek mintha egy senki idegen lennék...A keresztanyjukkal szintén ilyenek.
2012. aug. 27. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmasak. Mit ha valamit már letettek volna az asztalra,bár akkor is ez lenne a véleményem.
2012. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
6%
Szerintem csak irigykedsz rájuk.
2012. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Kinövik, te legyél okosabb :) Vagy ha nem vagy túl félénk, én a helyedben megkérdezném mire verik magukat :)
2012. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős.... Nekem is ez van az egyik unokahúgommal, ő is teljesen elszállt magától, csak a buli jár az eszébe és mivel én nem járok discoba hanem inkább koncertekbe meg kisebb kocsmákba haverokkal már lenéz engem hogy mekkora egy lúzer vagyok. Már majdnem 2 éve nem is beszélünk szinte, én nem is foglalkozok vele majd megbánja. Meg ugye itt van a húgom ő is eljár bulizni de ő nem keresi a menő arcokat, nagyban tesz rájuk ő inkább azon van hogy jól érezze magát ne szaladjon el vele a ló igyekszik a tanulásba is, már most 16 évesen teljes elképzelése van a jövőjét illetően, tényleg le a kalappal vele ő neki nem csak a bulin jár az esze legalább hanem gondol másra is és tiszteli a szülőket meg a nagyszülőket is. És senkit nem néz le ok nélkül.

Majd kinövik egy idő után, azok akik ilyenek majd koppannak egy nagyot amikor rájönnek hogy az élet nem csak a bulizásról szól aztán benő a feje lágyuk.

2012. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A rokonait nem maga választja az ember. Amúgy ki játssza meg magát a családja előtt?
2012. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
életkori defekt
2012. aug. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem megjátszás szerintem, csak nem akar velük lenni. Nem hiányzik nekik a 'család'
2012. aug. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szánalmasak. Ha megrekednek ezen a szinten, akkor tényleg nem éri meg foglalkozni velük.
2012. aug. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sok mindent nem lehetett leszűrni abból amit leírtál. Miben nyilvánul meg például hogy lenézőek? Ez a mindenkit lenéznek aki nem menő is megfoghatatlan. Azt elhiszem hogy megy náluk a buli, és azt is hogy háttérbeszorult a család. De ennek ezer meg egy oka lehet, megváltozott érdeklődési kör, közös témák hiánya, kritizálás a család részéről stb.

Mellesleg tényleg lehet azért zavar ennyire mert irigy vagy , engem pl. hidegen hagyna hogy valamelyik rokonom meghallgatja-e a nagyitól hetente a "tanulnitanulnitanulni" és a többi életbölcsességet amit már ezerszer hallott vagy sem. Van saját életed, saját problémáid azokkal érdemesebb lehet foglalkozni, az unokahúgaid nagykorúak úgyis azt csinálnak amit akarnak.

2012. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!