Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról, h a...

Ti mit gondoltok arról, h a párom elment a szüleivel és a lányával nyaralni?

Figyelt kérdés
Pedig tölthettük volna 3-ba is a hetet, nem kellenek ahhoz a nagyszülők, mikor egész nyáron szinte ott volt a gyerek. De ő a kérésem ellenére elment. Ti mit gondoltok erről? Joggal vagyok csalodott?
2012. aug. 21. 16:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Így nem lehet igazságosan ítélni.
2012. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Konfliktusod van a párod szüleivel?

Szerintem nem a nagyszülőkön van itt a lényeg hanem azon,hoy szeretett volna a kislányával lenni,hiszen mindjárt itt az iskola. Te miért nem mentél velük?

2012. aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ha nem megy el nyaralni a szüleivel akkor is a lányával és velem lett volna hiszen a héten a lány itt lett volna velünk és egy csomó jó programmot kitaláltunk volna.Csak nem mer ellent mondani a szüleinek, akikkel nem vagyok olyan joba.
2012. aug. 21. 17:03
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mehettél volna te is. Nem?
2012. aug. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Amig nem a volt asszonykajaval mennek nelkülem, mint ha meg mindig egy csalad lennenek. (Megzavarva ezzel a gyereket, hogy esetleg meg összejöhetnek.)Addig nem erdekel.

Egyebkent mentem volna velük en is. Nincs is annal jobb mint ide-oda passzolgatni a gyereket, hogy mindenki kettesben tudjon lenni a masikkal egy kicsit. Igy a gyerek sem unatkozik.

2012. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már egyszer kiírtad és akkor sem értettük, hogy miért nem mentél velük. Akkor azt írtad, hogy azért mert ugyan hívtak, de csak későn szóltak neked.
2012. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Valóban túl keveset tudunk ahhoz, hogy határozott véleményt alkothassunk.

Talán egyszerűen csak pont így négyesben szeretett volna tölteni egy kis időt.

De nem tudjuk, hogy veled mennyi időt szokott tölteni, nem tudjuk a szüleivel mennyit...

2012. aug. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
nem kedvelnek a szülők,lehet h a lánya sem. ha te se kedveled igazán őket,akkor miért akartad h együtt menjetek?
2012. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Kérdésem, ti voltatok idén már nyaralni vagy sem? Mondjuk ennek ismerete nélkül sem lehet mondani semmit a kérdésre.
2012. aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Te miért nem mentél velük?
2012. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!