Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pszichológushoz kéne fordulnom...

Pszichológushoz kéne fordulnom vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy anyukám engem egész kisgyermek korom óta kb. úgy 13-14 éves koromig folyamatosan vert. HA sírtam miatta akkor meg csak még jobban megvert csak azért hogy fogjam be :( Sokszor volt hogy valami eszközt is felkapott ami a keze ügyébe akadt és azzal is megvert.... Ez kb 14 éves koromban fejeződött be amikor hirtelen agresszióból visszaütöttem. Apámmal már 4 éves koromban elváltak részben azért mert apám nem akart megtartani részben anyám viselkedése miatt. Már kb 10 éves korom óta albérletekben lakunk. Azért többes számban mert anyám valamiért soha nem akarja kifizetni a lakbért így kb 2-3 havonta mindig költözünk. Folyton iskolákat váltottam és folyton új barátokat kellet találnom. Ez ott folytatódott hogy az iskolában is mindig vertek mert én voltam a gyenge láncszem. Összességében most vagyok 16/f és az eredmény ez lett: Nagyon hamar és könnyen idegelhető lettem ami abban merül ki hogy hamar ideges és dühös leszek és hirtelen felindulású. Ilyenkor általában a környezetemben lévő dolgokat szétverem amit utána nem tudok hova tenni mért tettem. Nevetni már nem tudok mintha kiölték volna belőlem már a társalgási szokásaim is lemosódtak. Vagyis a "legjobb barátaimmal" sem tudok nagyon kommunikálni elvegyülni nevetni semmi. Az idézőjel azért van márt már barátkozni sincs kedvem mert félek hogy újabb költözés lesz és elvesztem őket is. Mára szinte furcsa és rémisztő módon szeretek bántani másokat szeretek beléjük gázolni. Amikor bármiféle állat vágás van imádom megölni őket és szeretem a vér látványát. Persze sajnos még most is anyámmal élek akivel a kapcsolatom pocsék nem beszélünk szinte hozzám sem szól. Az egyetlen ember akivel társalogni tudok és úgy ahogy jól érzem magam az a keresztanyám. Viszont vele pedig néha indokolatlanul és akaratlanul is rideg és bántó vagyok. :( Ezekről senkinek sem szoktam beszélni nem tudom miért valamiért nem kell a sajnálatuk. De azt pedig nem akarom tovább amivé lettem. Egy ember miatt utálok mindenkit és egy ember miatt nem tudok senkiben megbízni.. Szerintetek mit tegyek? Forduljak pszichológushoz?
2012. aug. 27. 23:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha a szeretet több lenne a világban, a családban, az anyákban a pszichológusok éhen halnának, sőt nem is lettek volna. Azt mondja az öreg sámán miután elvégi a szertartást a beteg tehén körül, hogy biztosan meg fog gyógyulni. Később a tanítványa megkérdezi tőle, hogy a két felrajzolt fehér örvény gyógyítja-e meg a tehenet. Á, azt az emberek kedvéért csináltam. A tehén azért gyógyul meg,mert tudja, hogy szeretjük.
2012. aug. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!