Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok, ti annak idején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok, ti annak idején féltetek attól, hogy nem lesz házasságotok és gyerekeitek?

Figyelt kérdés
Irigylem az idősebb generációkat (21 éves férfi vagyok), mert szerintem sokkal nagyobb volt az akarat a házasságra, mint az én generációmban. Jogosan félek, hogy olyan komolytalan generációban születtem, ahol nehéz lesz feleséget találnom? Vagy bennetek is volt ilyen félelem még régen?

2012. aug. 18. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Feleség?? Lázas vagy?
2012. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

A 21 éves lányoknak is pont ilyen gondjaik vannak.

Ne agodj.

2012. aug. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

24 éves vagyok!

Soha nem akartam férjhez menni,mert minden honnan azt hallottam nem fontos az a papír,ha két ember szereti egymást az papír nélkül is jó stb...

Aztán láss csodát,én a nagy esküvő gyilkos mégis csak férjhez mentem!

Természetesen nem a papír miatt,hanem mert így akartuk.

Szóval nem féltem attól,hogy nem megyek férjhez,mert igazából mindegy volt.

A gyerek téma már húzósabb dolog.Jobban befolyásolják az anyagiak,mert minden szülő a legjobbat akarja a gyerekének,de a házasság és a gyerek téma csupán két ember elhatározásán múlik.

A mai generáció valóban komolytalanabb,később alakúl ki bennük a felelőség érzet,de azért bízom abban,hogy nem hal ki az emberiség.

2012. aug. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Igen, én is féltem, és szerintem a férjem is félt, mint Te. (most már 3 gyerek után furcsa visszaemlékeznünk erre)

Valóban, most "nem divat" - és ez még nehezíti. De nem érdekes a divat, ez: szerelem, társ, család, gyerek a divaton felül áll.

Szerintem sok félénk, kedves lány van, aki a "divat" miatt nem mer erről beszélni, és talán még elbújós is.. de:

"Aki keres, az talál" :)))

2012. aug. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
félni éppen nem féltem, bár nem is sürgettem soha a házasságot. az egyetlen, amit kora tizenévesen "elhatároztam" magamban, h csak házasságban szülök, mert aki nem szeret annyira, h elvegyen, annak a hűségében, kitartásában sem lehetek biztos, ami a közös gyerek felnevelését illeti. lehet ezzel vitatkozni (nyilván van is rengeteg ellenpélda, kissé dogmatikus is a részemről, nem tagadom) - de én így gondolom. már messze nem a te korostályod vagyok, de ismerek jó néhány lányt a kor huszonévesek közül. valóban van egy ilyen tendencia, de korántsem olyan széleskörú, mint gondolood. inkább csak arról van szó, h ők hallatják jobban a hangjukat. valójában azonban a házasság iránti igény örök. a mai lányok min 70%-a ma is azt szeretné, ha megtalálná élete párját és összeházasodna vele. csak a fennmaradó 30% a hangosabb :). szóval ne aggódj, a látszat ellenére uolyan esélyed van párt találni és házasodni, mint bmely más korban
2012. aug. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
36N vagyok, ez lemaradt
2012. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Ettől nem kell félned, a legtöbb nő még mindig házasodni szeretne. Aki nem annak meg szerintem jó oka van. Itt van pl az enyém: A szüleim házasságban éltek sokáig, de hazugság volt szinte az egész, utólag kiderült hogy apám mindig csajozott, anyám nem vált el miattunk- a gyerekek miatt, csak mikor már tönkrement idegileg. A rokonok közt mindenki már többször elvált, vagy rossz házasságban él. A munkatársaim mindig mondják hogy de jó hogy még nem mentem férjhez, a házasság egy rémálommá válik pár év alatt (ők mondják, akik házasok). Mindig azt mondják sose menjek férjhez. Ezeket végiggondolva valóban nem látom értelmét. Soha senki nem mondott még jót róla, soha nem láttam még jó házasságot. Nekem az egész egy rossz dolognak van beállítva a fejemben, ami minden kapcsolatot tönkretesz idővel. Ezért nem fogok férjhez menni soha.

27N

2012. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én ettől soha nem féltem, mert érdekes módon minden pasim feleségül akart venni eddig, legalábbis mondogatta. A mostaninak már talán sikerül is.


És ezel meg is cáfoltam azt, amit mondtál, hogy a fiatalabb generáció így meg úgy. Én az ilyenektől félek, mint te vagy, akik mindig a körülöttük lévő világot hibáztatják a saját szerencsétlenségükért. Ahhoz hogy feleséged legyen, előbb barátnődnek kell lennie. Ha ez megvan, akkor majd ráérsz a házasságon gondolkodni, tökfej!

2012. aug. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én régen szintén nem akartam,mert ugyanúgy voltam vele,mint itt valamelyik válaszoló.A szüleim házassága sz@r,a környezetemben szinte mindenki elvált és attól féltem,hogy az én életem is pokol lesz.Ilyen gondolataim meg nem is voltak igazából soha,hogy házasság.Először inkább legyen valakim,aki szeret.
2012. aug. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon féltem 18-19 évesen, h nem lesz majd férjem és gyerekem. Aztán hülye fejjel 21 évesen férjhez mentem, most vagyok 28, van egy két éves kisfiam és válok. Fiatal voltam és naiv. Ha annyi eszem lett volna, mint most, biztos nem aggodok ilyeneken.
2012. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!