Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te az álomautó érdekében...

Te az álomautó érdekében elmennétek suli mellett dolgozni? 19/L

Figyelt kérdés

19 éves vagyok most nyáron érettségiztem és szeptemberben kezdek egy nehéz iskolát,ahol nappali tagozaton fogok tanulni hétfőtől péntekig.

Hétvégére kaptam egy ajánlatot,diákmunkaként, szombaton és vasárnap is 12-12 órát kellene egy gyárban kábeleket kötözgetni.


Édesapám sajnos meghalt ezért jár az árvasági+ anya nekem adja a családit.


Ez havonta 45000 forint.

Ha vállalom a hétvégi melót akkor az havonta 54000 forint.


Ez összesen: 99000 forint,ami ugye diákként szakma nélkül nagyon jó!


Anyu nem fogad el tőlem itthonra pénz,hitel nincs,és minden mást ők ki tudnak fizetni,azt mondta hogy építgessem a jövőm és ne herdáljam el a pénzt.


Az én "álom autóm" 1.200.000 forint körül van, és mire végeznék az iskolával már lenne autóm.


Ti feladnátok a hétvégéket? Amúgy sem vagyok bulizós.

Úgy gondolom,hogy ez a felajánlás,hogy nem kell hazaadnom péénzt,nagyon nagy segítség ahhoz hogy kezdjek magammal valamit.


19/L


2012. aug. 29. 20:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
MEgpróbálnám. Ha bírom akkor maradok, ha nem bírom akkor továbblépek. De mindenképp megpróbálnám!
2012. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nekem egy autó nem érne annyit, hogy ne legyen egy szabad hétvégém. És nem a bulizára gondolok, hanem egyszer kétszer tovább aludni, elmenni délután sétálni, ilyesmi. Amúgy lehet, hogy mire meg tudnád venni, addigra az értéke annyira lecsökken, hogy már kapsz olyat annyiért is, amennyi pénzt anyukád ad, és összegyűjtöd.
2012. aug. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Semmiképpen se vállalnám. Dolgozok suli mellett, de csak heti pár órát, fedezi a plusz kiadásaimat.

Pihenni is kell, egy autó meg nem akkora dolog, hogy ha egyszer dolgozol akkor ne tudj rá félretenni. Arról nem is beszélve, hogy egy autót fenn is kell tartani. Szervizek, biztosítás, tankolás...Miután megvetted is mehetne a hétvégi meló, hogy fenn tudd tartani.

Én gyűjtögetnék abból, ami van, esetleg valami lájtos meló(én gyerekekre vigyázok és jól fizet) aztán max sui után 1-2 évvel vennék kocsit. Elkésve az sincs és marad életed is.

2012. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ha ez az álmod és akarod akkor vállald be!

Azt megtudhatnánk, hogy milyen autó ?

2012. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
én bogarat szeretnék, leginkább a régi fajtát, de az is jó
2012. aug. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

en 3 honapot dolgoztam kulfoldon egy nap szunnap nelkul napi min. 15 ora munkaval es most sajat vallalkozast fogok alapitani...

3 honapot lehuztam a celomert.


nem sokan csinaltak volna utanam, persze azt amit profitaltam es hogy mennyi penzem van most irigylik...


probat meger.

ha birod birod

ha nem akkor felmonasz - de ezt tudakold meg hogy lehetseges-e


egyebkent lehet addigra mar masra koltened az a penzt :)

de mindig jo ha van

2013. márc. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!