Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben kit válasszak?

Ilyen helyzetben kit válasszak?

Figyelt kérdés

2 hónapja együtt vagyok barátommal, de csak ritkán tudunk találkozni a távolság miatt :(

szüleim, barátaim nem nézik jó szemmel hogy együtt vagyunk.

azt próbálják belém beszélni hogy meg fog csalni, csak szexre kellek neki (nem feküdtünk le, és nem is tervezzük)

barátaim elém álltak és azt mondták választanom kell... nem fogják végig nézni hogy tönkreteszem a velük kialakult kapcsolatom egy "jött-ment" miatt.

szüleimmel eddig se volt felhőtlen a kapcsolatom, de ezalatt a 2 hónap alatt még jobban megromlott. ha épp nem veszekszünk akkor nem szólunk egymáshoz :S


mindketten komolyan gondoljuk ezt a kapcsolatot. szeretjük egymást, és nem akarom elveszíteni se őt se a barátaimat. mindketten tanulunk még így nem tudunk sűrűn találkozni. de minden nap beszélünk valamilyen formában :)

16/l, 18/f


2012. aug. 30. 12:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miért kellene választani?
2012. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

barátok vagy párom?

a kettő együtt nem fog menni, mert nem tudok ketté szakadni, ha barátaim választom ott kell hagynom a páromat, ha viszont őt választom akkor a barátaim fognak elhagyni :S

2012. aug. 30. 12:35
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
"párod"? 16 éves vagy az Ég szerelmére... ha érzed,hogy nem működik vele,minek erőlteted? semmi értelme így szerintem,ha veszekedtek.
2012. aug. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
elnézést, akkor barátom ha így megfelel...
2012. aug. 30. 12:39
 5/17 anonim ***** válasza:
46%

A szüleivel veszekszik agyas. Sztem neked nincsenek igazi barátaid. Ha lennének azok nem állítanának választás elé hanem támogatnának és ha mégis rosszul sül el a dolog akk ott lennének melletted.

A szüleiddel meg ne foglalkozz. Ha am sem jó a kapcsolatotok akk ez most csak jól jött nekik h rádszálhassanak.

Egyedül a te döntésed h a pároddal akarsz-e lenni vagy nem. Bár ha komolyan megfordult a fejedben h elhagyod ezek miatt akk talán jobb is lenne úgy

2012. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Milyen baratjaid van,hogy ilyet kernek töled,ök v. a szerelmed?Vegül is a szerelmed messze van,miert akadekoskodik ö a baratjaidnak,te sem valasztasz senkinek part.
2012. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha már felmerül a kérdés, hogy elhagyd e a barátod, akkor szerintem nem lesz hosszú életű.
2012. aug. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Sosem jutna eszembe a barátnőmnek ilyet mondani...ahelyett, hogy segítenének és drukkolnának neked.


Nem értem...


Amúgy persze fontosabbak a szüleid és a barátaid, mint egy távoli fiú. De nem értem, miért kéne választanod közöttük....

2012. aug. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nem fordult meg a fejemben hogy elhagyom, csak a barátaim akarják hogy hagyjam ott, mert meg vannak róla győződve hogy kihasznál... de egy nyomós érvet nem tudnak felhozni ellene :S
2012. aug. 30. 12:44
 10/17 anonim ***** válasza:
Jobban teszed, ha megszabadulsz az ilyen "barátoktól".
2012. aug. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!