Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennetek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ilyen helyzetben? Kit valasszak?

Figyelt kérdés

2 fiurol van szi...1ik legyen lali,a masik pedig anti.

antival jarok majdnem 2 honapja.szeretem,de az utobbi idoben nagyln sokat veszekedtunk es mar normalisna beszelgetni sem tudtunk.en nem ereztem jol magam ezert megbeszeltuk,hogy szunetet tartunk.

Kozben van ez a lali.lali egy osztalytarsam,aki nagyon rendes aranyos fiu.o sok mindenen megharagszik,de mindig kibekulunk.o is akar velem jarni.en nem nagyon szeretnek,de nem is akarom elvesziteni.ha azt mondom neki,hogy nem akarok semmit akkor kerul engem es nekem ez rosszul esik es mindig akor jovok ra,hogy ez egy nagy hiba volt,de miutan "ujrakezdjuk" rajovok,hogy az is nagy hiba volt,hogy "ujrakezdtuk",hisz nem vagyok biztos abban,hogy ez igy mukodne es,hogy mindent meg tudna adni amire nekem szuksegem van egy kapcsolatban,de anti mindent megdott,es hianyzik.

antit szertem es mar latom,hogy hiba volt,hogy osszevesztunk,de lalit sem akarom megbantani,mert a baratsaga is nagyon fontos,viszont lali vagy a pasim akar lenni v semmi.....segitsetek...mit tegyek ilyen helyzetben?


2011. márc. 10. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj vissza babázni.
2011. márc. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
törölted?
2011. márc. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
sanyit!
2011. márc. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
na és akkor a nők tudják mit akarnak... ha ezt most komolyan kérdezted akkor értem az előző kommenteket...
2011. márc. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Átyáúristen.


Ha most valaki azt mondja neked , hogy Lalival járj akkor vele fogsz?


Ezt neked kell eldöntened..

2011. márc. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tekintettel lehetnél mondjuk Lali érzéseire, tudod, milyen sz..r, ha évekig a legjobb barátodba vagy szerelmes, és folyamatosan azt nézed, hogy épp kikkel kavar, kikkel jár, és ha épp nincs senkije, akkor azon agyal, kivel jöjjön össze, csak épp nem VELED?

Tartsd tiszteletben, hogy ő másmilyen kapcsolatot akar veled, és ha nem akarsz vele járni, akkor NE járj vele, de akkor azt se várd el, hogy ő kiszolgálja a Te igényeidet, meghallgasson, segítsen stb.

Azt pedig, hogy akarsz-e járni Antival, ezek után döntsd el, én nem mennék vissza hozzá, ha valami két hónap után ide jutott, az nem éri meg a fáradságot, majd jön valaki, ha egy ideje magányos leszel, akivel jó.

2011. márc. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!