Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom nem támogatja a plasztik...

Párom nem támogatja a plasztikai műtétet ötletét, ha megteszem, azt mondta nagyot fog csalódni. Nem szeretném, ha csalódna, de nagyon zavar egy dolog, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 21:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%

"Ez az orr dolog nagyon is belemagyarázás szagú. Leéltél x évet így, volt és van, aki így elfogad, szeret. Magadnak kell megbékülnöd végre magaddal, nem a kifogásokat keresni, mert akkor jön az egyik műtét a másik után. Ha mondjuk balesetben összetört volna és most azért műtteted, megint más."


Honnan tudod, hogy néz ki az orra? Én is leéltem vele X évet vele, mert előtte nem volt rá lehetőségem, hogy megcsináltassam.

[link]

Miért kellene valakinek leélni az életét egy kampós, görbe, krumpli orral, ha gyűlöli és tud rajta változtatni? Azért, mert TE nem műtetted meg a tiédet? Bsszátok meg, akkor minek van fülbevalótok, meg minek festetitek be a hajatokat, minek gyantázzátok le a lábatokat, miért nem jó az sem úgy, ahogy van? Vagy itt az bssza a csőrét mindenkinek, mint általában, hogy másiknak van rá pénze pfuj, pfuj, pfuj, és a végén még valahol az országban valakinek megtervezett tökéletes orra lesz, nektek pénzetek sincs és ettől nem fogtok tudni aludni?

2012. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Az képen nem én vagyok, de ilyen orrokkal is mennek ám plasztikára. Nem azzal, hogy juj két millimétert keskenyítsen rajta doki, hogy cukikább legyen.
2012. aug. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez, amit belinkeltél, csúnya orr? Szerintem a másodikon rondább, mint az elsőn... Miért kell mindenkinek ugyanaz a sablon pisze orr, ami a ribanc playmateknek van? (ez épp nem az, ami a csajnak van, de ez sem szebb)
2012. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Meglátnám a te fejeden lenne mit szólnál.
2012. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pisze orrom van, és amiatt csúfoltak konnektornak gyerekkoromban, szóval ami egy embernek szép az amásiknak csúnya... :(
2012. aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Az én orromra konkrét azt mondták, hogy olyan, mint egy palotapincsié, még általánosban. Azóta is tettek rá megjegyzéseket, egty lány konkrét azt, hogy jó lenne az összkép, ha megműttetném az orromat (ezt úgy hallottam meg, hogy ő nem tudott róla). Voltak még. Kb 6 éve vagyok vele úgy, hogy meg szeretném operáltatni. És azt is megfogadtam, hogy nem lesz párom, amíg ezt meg nem csinálom, leginkább mert azt szeretném, hogy műtét utáni állapotomban ismerjen meg. De ez utóbbi terv nem jött össze, ugye :).
2012. aug. 31. 15:03
 17/20 anonim ***** válasza:
11%
Párod önző és attól fél, ha jobban nézel ki, megnő az önbizalmad végre és másnak is kelleni fogsz, meg te is rájössz, hogy kaphatsz jobbat is, mint ő, nem fogod úgy gondolni, hogy a ronda orroddal örülnöd kell, hogy egyáltalán ő van.
2012. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Azért el ne kapkodd, mert nagy hatása van az összképre, javíthat rajta, de teljesen el is ronthatja! Szóval csak óvatosan! Hajrá!
2012. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha az én párom meg akarna csináltatni valamit magán amitől jobban érzi magát, én is csak annyit mondanék neki h.: Ne ess túlzásba. Hisz az fontos ami belül van, ezért szeretem. És ha ő ettől boldogabb lesz támogatom ésszerű keretek között.
2012. szept. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

"Meglátnám a te fejeden lenne mit szólnál"


Nos éppenséggel nem zavarna. Nekem ugyanis a második képen lévőhöz hasonlít az orrom, és csúnyának találom.

2012. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!