Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zavar a dolog. Olyan...

Nagyon zavar a dolog. Olyan öregek az ősök. Ötlet?

Figyelt kérdés

Szóval, harmadik gyerek vagyok, 14 éves.Apukám 61 éves, anyukám 58.NAGYON zavar hogy ilyen idősek:(

Apuval nem is merek elmenni sehova, mert olyan ősz már és látszik rajta, hogy öreg.Anyu még oké, de azért már ő is..:(

Osztálytársaimnak 25-30 évesek a szülei, nekem meg...:(

Járok pszichológushoz, de neki se merem elmondani.

Ötlet?


2010. márc. 1. 17:01
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Most légyszives ne azt mondjátok hogy milyen gáz, és hogy milyen ciki, mert tudom.:S
2010. márc. 1. 17:03
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

Jajjj Te gyerek! :)) Főnökömnek most született a 2. gyereke. A feleség 40 éves, a főnököm most 58. Mikor 14 éves lesz a lánya, az anyja 54 lesz, az apja pedig 72.


Ha ápoltak és szépen jelennek meg, akkor nem mindegy, hány évesek? :)

2010. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
énis haramdik gyerek vagyok,habár a szüleim még csak 47-48 évesek. Egy kicsit zavart mert nálunk is vannak akiknek fiatalok a szülei. Szerintem egyáltalán ne is törődj vele h mennyi a koruk,ha szereted őket , akk meg úgysem lehet baj :DD
2010. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát te hülye vagy már ne is haragudj..:D

Jófejek a szüleid? Bírod őket? Ha a válasz igen, akk nem értem h miért kéne szégyellni őket.

Meg am sincs sok esélyed. Értem én ezt úgy h ha akarod, ha nem, ha belenyugszol ha nem sem lesznek fiatalabbak. Ahelyett h szégyellnéd őket, inkább meg kéne békélned a helyzettel. Hajrá..:)

2010. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
aza gáz h ilyen gyerekük van:S nekem is idősek a szüleim én 16 vagyok a legidősebb bátyám már 28, és mégis hatalmas formák a szüleim, imádom tisztelem őket, gödörbe, trafoba bárhol összefutok velük bemutatom őket a barátaimnak...te egyelcseszett gyerek vagy :S
2010. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%

Te vagy ciki és gáz!

De ne aggódj, kinövöd! 14 évesen még nagyon gyerek vagy.

Bocs, nem bántani akartalak.


Amikor én születtem anyu 38, apu pedig 50 volt.

És egyáltalán nem volt ciki!

Jobban megértettem magam velük, mint az osztálytársaim az általad irigyelt korú szüleikkel.


Szerintem örülj, hogy vannak és szeretnek!

Nem az a lényeg, hogy másnak milye/kilye van! Majd rájössz!

2010. márc. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársad szülei 25-30 évesek? Ne viccelj már... 11-16 évesen lettek szülők? Kötve hiszem.
2010. márc. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy idősebbek, mint az osztálytársaidé (akik azért nem 25-30 évesek, igaz, hiszen 14 éves gyereknek min. 35-40 évesek már), ne zavarjon. Ha egyébként jól kijössz velük, mert megértenek, semmi gond. Nyilván őket nem nagyon érdeklik már azok a dolgok, amik téged, de ez igaz sokszor a fiatalabb szülőkre is. A pszichológussal beszéld meg, nem jó, ha rágódsz rajta segítség nélkül. Néhány év múlva túllépsz ezen a problémán, hidd el.
2010. márc. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
nem a szüleid a cikik hanem te...már boccs,de ők nevelnek megadnak neked mindet gondoznak vigyáznak rád te meg azzal vagy elfoglalva hogy nem mered őket felvállalni? hát ez hihetetlen...16éves vagyok anyum 47éves apám meg 50..
2010. márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

jo azért nem, de 20 körül már szültek.Kicsi faluban élek, nem cigányok közt, és itt ez a szokás.

Köszönöm szépen a válaszokat:)

Igen, naggyából minden oké, bár apuval vannak gondok.

Igen tiszták és ápoltak de akkor is zavar.

Na, mindegy,majd belenyugszom.:S

2010. márc. 1. 17:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!