Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnétek neki ha a gyereketek...

Örülnétek neki ha a gyereketek külföldre menne vagy elleneznétek, nem örülnétek?

Figyelt kérdés
Már egy ideje külföldön élek. Örökre költöztem ki, mert itt mentem férjhez. Anyukám mondta, hogy szokott kapni megjegyzéseket a mai napig is az ismerősöktől, és rokonoktól, hogy egy anya hogy engedheti el a gyerekét külföldre. Én nem azt érzem, hogy felelőtlen, hanem megérti, hogy nekem ez kellett ahhoz, hogy boldog legyek, mert a párom ide valósi. Ti hogy éreznétek, ha a gyereketek külföldre költözne? Szerintetek az ilyen megjegyezéseknek van alapja vagy irigyek ránk? Nagyon idegesít, hogy az anyukámat ezzel szekálják, mikor ő a legjobbat akarta nekem.
2009. júl. 27. 15:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Usa-ban? Én is oda szeretnék kimenni. Könnyű volt letelepedni? Sajnos nem tudtam neked privátot írni pedig sok kérdésem lenne. :-)
2009. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze támogatnám ha ilyen tervei lennének, biztos nem akadályoznám. De elég képmutató az aki azt mondja - menj csak lányom, nem baj ha életem végéig már csak évente 1x, vagy kétévente találkozunk, jó az a skype meg a videochat.... Minden anyának szomorú ez belül, csak persze boldogítja a tudat h a gyereke boldog.
2009. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
20:44: kérdezz nyugodtan itt és válaszolok vagy add meg az email címedet.
2009. júl. 28. 06:34
 14/15 anonim ***** válasza:

fergie@djuice.hu

Köszi :-)

2009. júl. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam és barátnője Németországban élnek. Örülök neki, mert ott sokkal jobban boldogulnak.
2009. júl. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!