Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Betegesen szerelmes lennék?...

Betegesen szerelmes lennék? Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Szóval: Van egy srác, akit 15 éves korom óta ismerek. Akkoriban gyermeteg szerelemmel csöpögött a nyálam rá, de Ő mivel 8 évvel idősebb nálam, persze felém sem nézett. Ehhez hozzátartozik, hogy általában cicababák vették körül én pedig egy "egyszerű" egyéniség vagyok. Mindig róla fantáziáltam, és megbolondultam a hiányától. Egyébként a srác fejre elképesztően jól néz ki, teste csupa izom, a lelke pedig nagyon szép. Egy baj van vele, hogy nagyon ad arra, hogy a legszebb, legtökéletesebb nő legyen a párja. És én ebbe a képbe nem illek bele. Mikor 18 lettem, egy helyre jártunk szórakozni, és akkor is csak szenvedtem ha megláttam. Majd 18 évesen elköltöztem otthonról, s lett egy párom. Ekkor (valahonnan megszerezte a számomat) felkeresett.(Persze neki is volt párja) Eljött hozzám (kb 100 km volt köztünk), s ezután gyakrabban (kb 3 havonta) találkozgattunk. Nagyon szenvedélyes napokat töltöttünk együtt.Amikor beszélgettünk a kapcsolatunkról, érezhető volt, hogy nem szerelem köti hozzám :( Valamiért ragaszkodott, de ezt Ő sem tudta jobban megfogalmazni. Így én nem beszéltem az érzéseimről, s elkönyveltük egymást jó barátnak. Egyre szerelmesebb lettem, s szakítottam a párommal. Majd nem sokra rá Ő is szakított a szerelmével. A lényeg, a mai napig (szóval 10 éve) rendszeresen találkozgatunk,(olyankor 3-4-5 napot töltünk együtt megszakítás nélkül) azóta persze neki is és nekem is volt már komolyabb kapcsolatunk (sőt... neki több), de azoknak is már vége! Részemről azért, mert mindenkiben Őt keresem. Már kialakult közöttünk egy olyan viszony, ami tényleg nagyon mély lelkületű, szeretjük egymást, de én teljesen máshogy. Én tiszta szívből, szerelemből. És nem tudom neki elmondani, mert félek a csalódástól, és félek hogy esetleg enged a köztünk lévő szálakon. Pedig megőrülök érte. És már letettem arról is, hogy más lesz a párom. Nem kell senki, csak Ő. Hmm... és még egy fontos dolog: 10 éve van köztünk szex is, ami nem egy 10 perces d*gás, hanem tele van érzelemmel még az Ő részéről is. Ezt sem értem. Ezt megjátszani nem lehet... de akkor hogyan csinálja, ha nem érez a barátságon kívül irántam semmit? Ezeken kívül még annyi, hogy minden dolgába beavatott, mindent tudok róla, és azt is tudom, hogy nincs neki még 1 ilyen lelki társa, mint én. Így persze azt is megtudtam, hogy a napokban lesz randija egy csajjal, akiről már most úgy beszél, mint valami Istennőről. És ilyenkor kész vagyok, és csak sóvárgok és sírok. Mit lehet csinálni ilyenkor? Kérlek segítsetek, és vegyétek komolyan a problémám, mert esküszöm szenvedek. Vegyétek figyelembe a korunkat is légyszi, nem vagyunk már tinik. (Én 28, Ő 36) Várom férfiak válaszát is, Ők lehet jobban felismerik ebben a szituban a lényeget! Köszönöm mindenkinek!

2012. aug. 31. 13:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

jól írtad: lelki társ

ennyi amit érez irántad, meg egy jó kis szex.

ha akarna valamit már lépett volna ez idő alatt.

most is más csajjal randizgat.


egyszerűen elvan veled, néha van egy kis szex elvagytok de ennyi.

ez az ember nem akar tőled komolyabb viszonyt ezt te is beláthatod.

2012. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
:( És mit csináljak? Szüntessem meg a kapcsolatot vele?
2012. aug. 31. 13:32
 3/19 anonim válasza:
Túl kell tenned magad rajta:( mert így nem lehet tovább folytatni, ezt a lelked mélyén neked is tudnod kell.. lassan abban a korban vagy, hogy férjhez menj, családalapítás, de ha nem lépsz túl csak elfecsérled az életed egy olyan 'szerelemre' ami nem teljesülhet be:( Légy erős:)
2012. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
szerintem az lenne a legjobb, mert igy sose fogod elfelejteni.
2012. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
13 év alatt bizony kibújt volna a szög a zsákból :( Biztos összejöttetek volna mint egy pár, ha ő is akarja. Pláne, ha ilyen szoros kapcsolatban vagytok. Én 2 dolgot tennék. Elmondanám neki őszintén, hogy nagyon szerelmes vagyok belé, és megkérdezném, hogy eltudja-e képzelni együtt, mert ha nem, az nekem csak szenvedés. Ha ő is többet érez a barátságnál, akkor kapva kap az alkalmon! Ha viszont tényleg semmi több, abbahagynám ezt a kapcsolatot. Neki is meg kell érteni. Sajnos az érzelmeknek nem lehet parancsolni. Ő sem tud parancsszóra szeretni, te meg nem szeretni. Mindenképp meg kell beszélni ezt, minél hamarabb. Elhiszem mennyire szenvedsz, nagyon rossz lehet! :( Tisztázzátok, semmit sem vesztesz, max nyersz.
2012. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nagyon félek! Elveszítem azt, akit a legjobban szeretek... Életem végéig fájni fog..
2012. aug. 31. 13:46
 7/19 anonim ***** válasza:

Az első gondolatom a történetedről:

ez így nem mehet tovább...


Megértelek téged, hogy a szerelem miatt ragaszkodsz hozzá és mert jól érzed magad vele, de ez az állapot tönkre tesz lelkileg. A baj az, hogy amint mondtad figyelembe véve a korotok, gondolom szeretnél már családot ennyi idősen nem? De emellett a pasi mellett ez nem lesz meg. 10 éve "szenvedtek" egymással... és akárhogy nézzük egy nem egy igazi kapcsolat. Gondolj bele! Amíg ő éli az életét, néha veled néha mással, te addig csak hozzá ragaszkodsz és mindenkiben őt keresed. Engem ez elgondolkodtatna, érdemes e rá várni!

Néha, jobb ha az eszünkre hallgatunk! A te eszed mit sugall, mit kellene tenni?

2012. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. De ha meg sem próbálod? Mi van ha ő is titkolja, és esetleg ugyanazt érzi mint te? Erre persze nincs garancia, de ahogy mondod az érzelmeket nem lehet megjátszani, főleg szeretkezés közben. Legalábbis szerintem. Szedd össze minden bátorságodat, és mondd el neki a frankót! Ha nem, akkor legalább tudod, nem hitegeted magad a találkozásokon, nem reménykedsz, és nem úgy élsz tovább mi lenne ha, mi lett volna ha. Így, ebben a formában meg semmi értelme, ahogy most vagy/vagytok. Lépj :) Lehet, hogy meglepődsz majd.

29/N.

2012. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem tudok az eszemre hallgatni, hiszen a szívem irányít! DE!! Nekem is megfordult ez a fejemben, hogy ez így nem egészséges. Viszont mikor meglátom, és a szívem hevesen ver, a gyomrom pedig összeszorul, akkor mindig arra gondolok, hogy talán az idő összeláncol minket, vagy pedig lassan rájön, hogy többet ér egy harmonikus, kiegyensúlyozott kapcsolat egy nem túl szép lánnyal, mint egy viszályokkal teli, ami még az idegeit is felőrli pénzmániás trendi lányokkal.
2012. aug. 31. 13:56
 10/19 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés, ha valaki olvas: Hogyan kell kiölni magamból az érzelmeket, hogy teljes értékű barát tudjak maradni?
2012. aug. 31. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!