Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan sértődik meg valaki...

Jogosan sértődik meg valaki akinek pár napja epeműtétje volt és megkéri a párja, hogy főzzön abból a finom pörköltből amit mindketten imádnak?

Figyelt kérdés
Sértődötten ,bosszúsan elvonult,hogy ő úgysem ehet belőle és dehogy főz .
2012. aug. 31. 18:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Nem jogosan. Attól még hogy te nem ehetsz, ő igen.
2012. aug. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem jogosan, de nem azért, mert nem ehet belőle, hanem azért, mert nehogy már neki kelljen főznie, amikor pár napja műtötték. én legalábbis ha az én páromnak lett volna epeműtétje, inkább én csinálnék neki kaját, nem még ő főzzön rám külön olyat, amiből ráadásul nem is ehet.
2012. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 sippara ***** válasza:
90%
Egyrészt nem kéne ilyenért megsértődni, másrészt viszont mekkora bunkóság megkérni, hogy főzze meg a kedvenc kajáját úgy, hogy nem ehet belőle? Vagy várj, amíg ő is ehet, vagy (ez a lehetőség valahogy a férfiaknak sosem jut eszébe) főzd meg te.
2012. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
Nekem pont karácsony előtt volt epeműtétem, december 24-én engedtek haza a kórházból, így a jó kis halászlének csak az illatából lakmározhattam, míg a többiek jót ettek belőle.:) Ugyan nem én főztem, de attól még megfőztem volna akkor is, ha nem ehetek belőle. El kell fogadni, hogy a diétát tartani kell, ha szükséges, de attól még a másik félnek nem kell diétáznia.
2012. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Nme jogi kategoria.

Ha ugy keri meg, hogy "főzz abból a finom pörköltből amit mindketten imádunk", az tapintatlansag sztem.

Emellett fözhet maga az illetö is, miert keri pont a parjatol varja el? Ha nem elvaras, hanem valoban keres, akkor vegyük tudomasul, hogy vagy igen, vagy nem.

2012. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Szolidaritásból, én nem kérném a páromtól, hogy ilyet főzzön, ha ő nem ehet belőle. Természetesen, ha többen vagytok a családban, és ígyis-úgyis főzni kell, akkor nem kellett volna megsértődni!
2012. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy toleránsabbnak kellene lenned. Az neki most szenvedés lenne, ha nem ehet abból, amit imád. Egy olyan műtét, és a hozzá tartozó tilalmak lelkileg is kikészíthették. A "pár" szó neked mit jelent?
2012. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Én biztosan nem kérném meg a másikat. Nekem sem esne jól dolgozni vele, úgy, hogy nem ehetek belőle. Meg nem sértődnék, az igaz, szimplán csak rosszul esne.
2012. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kezdi nagyon nehezen viselni azt,hogy még hetekig szigorú diétára lesz szüksége.
2012. aug. 31. 18:19
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Ezért kellene toleránsnak lenned. Ha te kívánod azt a kaját főzd meg te, de ne vele főzesd meg a kedvenc kajáját, amiből nem ehet.
2012. aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!