Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem eltartja a családot,...

A férjem eltartja a családot, ezért megérdemel néha egy finom vacsorát és nyugis estét - ez tényleg nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok gyed-en, és mivel "jó" babám van, így néha van időm összeütni valami különlegességet, finomat. A háztartással is végzek szinte mindig.


Barátnőm szerint ez hiba, egyenjogúság van, én is dolgozok egész nap a gyerekkel, este nekem járna a pihenés. De miért? Én még emlékszek rá, milyen jó volt egy fárasztó munkanap után bedőlni az ágyba és semmit nem csinálni. Ha én nem szakadok meg, miért baj? Nemsokára úgyis visszamegyek dolgozni, akkor már nem lesz erre időm és energiám.


Ha el vagyok maradva, akkor persze segít és szó nélkül foglalkozik a lányunkkal, mehetek ahová akarok az ő munkaidején kívül, szóval nagyon jó férj és apa.


Miért baj, hogy néha kicsit kényeztetem és értékelem?


2012. aug. 25. 16:42
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
77%

A barátnőid szerintem hülye feministák, már ne haragudj.

Miért ne csinálhatnál vacsorát? Nem arról van szó, hogy ki kell menned Bécsbe friss lazacért gyalog...

2012. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ez már nagyon durva túlzás. Ha szívesen csinálod, miért lenne ez baj? Főleg, hogy azt írod, neked is jut szabadidő, te is csinálhatod amit szeretsz, akkor miért ne járhatnál a férjed kedvében? Ha két ember szereti egymást, akkor szeretnek egymásnak kedveskedni, például ilyen dolgokkal. Ez számomra teljesen normális.
2012. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
24%

Most még kedveskedés, aztán elvárás lesz, majd válás.

Írtad, hogy kedveskedsz neki, de nem ő kéri. de azt is írtad, hogy ő csak akkor segít neked, ha el vagy maradva, amúgy nem?

Jó úton haladsz, hogy cselédlányt csinálj magadból.

2012. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
81%

Pár év múlva ti még mindig jól éltek majd egymással,a barátnöd meg valószinüleg már régen elvált.

Neked van igazad, egy JÓ kapcsolatban nem centizni kell, hogy kinek mit KELL megcsinálnia, hanem azt nézni, hogy a másik is jól érezze magát benne. Neked van igazad.

2012. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
48%

Jahaaajjj, ez a tipikus "ugye milyen csodálatos vagy? Dicsérjetek meg!" típusú kérdező?


Ha szerinted jól csinálod a dolgot, és a férjed is örül ennek, akkor mit érdekel a barátnőd? Ha ő nem ért ezzel egyet, akkor ne mondd el neki, hogy milyen szuperfeleség vagy.


Vagy mi volt most ezzel a kérdéssel a célod? Meg akarod mutatni a barátnődnek, hogy mindenki neked ad igazat?


"Tényleg nagyon gáz"? Fú, igen. Én soha nem merném megtenni a férjemmel szemben, hogy finom vacsit csinálok neki, kényeztetem, értékelem. Ez olyan gáz....

2012. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
72%
a barátnőd nevetséges
2012. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
41%

Jahaaajjj, ez a tipikus "ugye milyen csodálatos vagy? Dicsérjetek meg!" típusú kérdező?


Ha szerinted jól csinálod a dolgot, és a férjed is örül ennek, akkor mit érdekel a barátnőd? Ha ő nem ért ezzel egyet, akkor ne mondd el neki, hogy milyen szuperfeleség vagy.


Vagy mi volt most ezzel a kérdéssel a célod? Meg akarod mutatni a barátnődnek, hogy mindenki neked ad igazat?


"Tényleg nagyon gáz"? Fú, igen. Én soha nem merném megtenni a férjemmel szemben, hogy finom vacsit csinálok neki, kényeztetem, értékelem. Ez olyan gáz....

2012. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
28%
Jó, csak ne lepődj meg nagyon, ha miután visszamentél dolgozni a férjed el fogja vârni ezeket a dolgokat. Nem azzal van a baj, hogy néha kényeztetjük a párunkat, hanem azzal, ha mindig csak az egyik kényezteti a másikat, viszonzás nélkül. Baromi könnyen el lehet kapatni a férjeket.
2012. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

Ha nem vagyok elmaradva, mit segítsen? Szórjon szét valamit és söpörje össze? :-)

A lányunkkal minden nap foglalkozik.

2012. aug. 25. 16:53
 10/44 anonim ***** válasza:
82%
Szia én is itthon vagyok gyeden bár nekem egy rosszcsont kislányom van néha elcsúszok az idővel,de nálunk is minden nap főtt étel van.Így szoktuk meg a párom amúgysem egy szendvicsen élő tipus.Nekem és neki is ez a jó amúgy is szeretek főzni.Még az előző munkahelyén csodálkoztak a kollégái hogy minden áldott nap főtt ételt visz enni nekik csak szendvics van csomagolva.Mondanom se kell jólesett hogy ennyire elcsodálkoztak rajta!!!Nincs ezzel semmi baj amíg mindkét részről megvan az hogy megkönnyítsük egymás dolgát.Ha csak te teszel érte ő nem az már nem jó hiszen te sem a lábadat lógatod egész nap!
2012. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!