Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul esne ha édesapád nem...

Rosszul esne ha édesapád nem köszöntene fel a 20. születésnapodon?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 22:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

együtt lakotok?

milyen a kapcsolatotok?

megbántottad valamivel?

2012. aug. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22L vagyok, és kb 16 éves korom óta nem köszöntött fel.
2012. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Együtt lakunk, nem bántottam meg na és a kapcsolatunk normâl!
2012. aug. 31. 22:25
 4/17 anonim ***** válasza:
13%
Nőj már fel! nem 10 éves vagy már ;)
2012. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
És akkor mi van, ha nem 10éves? Ilyet azért illik. Egyszer van egy évben, ki lehet bírni..
2012. aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, elég sz*rul esne, pedig nem is túl fényes a kapcsolatunk (de nem is rossz). Azt még elnézem ha nagymamámnak, vagy egy-két távolabbi rokonnak kimegy a fejéből, na de az apám azért mégis emlékezzen már.
2012. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%
Miért esne rosszul?
2012. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az enyém már hat éve nem is néz felém és nem is köszönt fel.Először rosszul esett,de már megszoktam.Jogos,hogy bánt és rosszul érzed magad miatta,hiszen ilyen egyszer van egy évben és ilyenkor azt ünnepli a család,hogy megszülettél,viszont koncentrálj inkább arra,hogy akinek igazán fontos vagy,az felköszönt téged.

Lehet azzal takarózni,hogy elfelejtette de én személy szerint ilyen indokot nem igazán fogadnék el.Mégis csak a gyermekéről van szó nem?

Ismeretlenként,de Boldog Szülinapot Kívánok:)

2012. szept. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon rosszul esik, nekem is tegnap volt a szülinapom, és se anyukám, se apukám nem köszöntött fel.

Engem ez nagyon elszomorít, bár megszoktam, mert mindig ennyire figyelmetlenek, szinte mindig elfelejtik:-(

Tudom, hogy nem egyformák az emberek, de mégis a saját gyerekükről van szó....nekem két lányom van, de a születésük napját ha félálomban is vagyok, mindig tudom:-(

Ne szomorkodj!! Én nagyon sok Boldog születésnapot kívánok Neked!

2012. szept. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Bármelyik családtagomtól és közeli barátoktól is rosszul esne.


24N

2012. szept. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!