Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esne ha a párotok nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne ha a párotok nem köszöntene fel?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt. Eleinte nagyon figyelmes volt. Nemrég volt a névnapom és (csak) telón írt egy üzenetet rá.

Kicsit rosszul esik és nekem kínos mikor megkérdezik mások hogy mit kaptál a barátodtól.Nem várok és nem is vártam semmi nagy dolgot de még egy tábla csokit sem kaptam tőle miközben régebben "alkalom" nélkül is meglepett aprósággal.


2011. júl. 9. 11:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nah igen illett volna vmi apróság. Névnapra nem is szokás nagy dolgot, de egy szál virágot vagy csokit kipréselhetett volna.

Elvesztette az érdeklődését irántad?

2011. júl. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

Engem rohadtul nem érdekel az ilyesmi. Az én barátaimat szintén nem érdekli mit kaptam a páromtól. Másrészről gondolt rád, felköszöntött. Engem az sem zavarna, ha ezt elfelejtette volna.

Szerintem te viszed túlzásba a dolgot.

2011. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ha 3 hónap után már ilyenek vannak, nem biztos, hogy összeilletek... én nagyon felhúznám magam.


egyszer volt, hogy nőnapra a barátom legjobb haverjától kaptam virágot, tőle meg nem... és ott állt, amikor a haverja átadta nekem, és csak nézett, még fel sem köszöntött, úgy tett, mintha nem is történne semmi... sztem ez szánalmas.


nekem az is megfelelt volna, ha az út szélén letép egy virágot, csak gondoljon rám.

2011. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Remélem nem. Mai napig felhív minden nap igaz régebben gyakrabban keresett keresett.

De nem érzem azt hogy elveszett volna az érdeklődése.

2011. júl. 9. 11:37
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok h nem érdekel különösebben ha nem köszöntenek fel mert lány létemre hajlamos vagyok elfelejteni én is -.-"

de lehet h ez náluk nem szokás pl az anyukája soha nem várta el h felköszöntse, ezért nem is szokta meg ezt. úgyhogy rákérdezhetnél tőle is h mitől volt.

2011. júl. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*mitől volt = miért volt
2011. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
szerintem egy kapcsolatban nagyon fontos az odafigyelés és egy kapcsolatban soha nem lehet azt hogy csak ugy hátradőlsz és élvezkedsz hanem arra kell törekedned hogy a másikat kényeztesd fölég névnapra illik adni valamit ha pedig nagyon csóró és nem telik neki még csak egy csokira sem azért személyesen is felköszönthetett volna és egy szál rózsa nem nagy összeg. én ezt gondolom.
2011. júl. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Névnapra még a családban is csak szóbeli felköszöntés van, semmi más. Sosem vertük azt nagy dobra, így a párommal sem ünnepeljük meg különösebben. Nincs ajándék, én az övére sütök valami sütit, én tőle egy szál virágot kapok és ez így pont jó. Sajnálom azokat, akiknek az ajándékozás ilyen fontos jelentőségű a kapcsolatában...

22/L

2011. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor nálatok mégis van ha egy szál virágot kapsz tőle. Pont azt írta a kérdező h egy szálnak örült volna, nem vmi óriási ajándékra gondolt.
2011. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ti távkapcsolatban éltek, csak azért kérdezem, mert írtad, hogy régebben többet írt/hívott?

Mondjuk a maga módján gondolt rád hisz írt egy SMS-t, habár én teljesen megértelek, mert tudom, hogy jólesett volna egy szál virág! De lehet, hogy ő ilyen fajta, habár azt írtad, hogy régebben többször meglepett alkalmak nélkül is..., hmmm, nem tudom, hogy akkor mi lehet ez, de az is lehet, hogy még azért nem adott semmit, mert még nem jutott eszébe semmi értelmes! :)

2011. júl. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!