Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is szoktatok a párotokkal...

Ti is szoktatok a párotokkal a pénz miatt veszekedni?

Figyelt kérdés
Nekünk nincs,hamar elfogy és ezen veszekszünk.Már lassan a kajára is sajnálja a pénzt tőlem,de a cigire,energia italra nem.
2012. szept. 1. 10:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Utolsó. Ez borzasztó. Még olvasni is. Ez biztosan nem korrekt. Ha nem is te fogyasztod el azokat a felesleges dolgokat, azt hogyan kérheti tőled számon?


Ezt mindenképpen rendezzétek le. Ne hagyd magad, mert így hamarosan nagy baj lesz.


Velem is elkezdte ezt csinálni az exem. Azonnal kiszámláztam neki a házimunkám utáni órabért.

Persze ezzel nem oldottam meg a problémánkat, de legalább kiálltam magamért. És később váláskor nem követelte tőlem azt, amit szerinte rám költött.

2012. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nemrég költöztünk össze, emellett vannak más dolgok is, a házimunka sem akaródzik neki.

Ezzel a pénz dologgal nem tudom mi legyen, amennyit tudok adok, de ő keres többet, költsön ő többet. Ez a hóvégi elszámolás, hogy a hónapban ő vásárolt 100e értékben, én 50e értékben, 25-öt adjak neki és felesben leszünk. Ha nincs annyim, tartozásként felírva.

A csp blogon olvastam hasonlót, hogy a nőt elhívta a pasi vacsorázni, a pasi végigette az étlapot, a nő csak olcsó kaját evett mert gondolt arra, hogy ha ő fizetne ne legyen drága, ha a pasi fizetné, ne tűnjön pénzéhesnek.

Erre a pasi a végén a közös számla felét fizette ki. Legalább az elején szembesült a dologgal.

[link]

2012. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi soha. Nincs sok ,de mindenre tudunk költeni ami kell ,ésszerű kereteken belül. Ha mindketten nagyon szeretnénk valamit, akkor úgy szoktuk,hogy egyik hónapban az egyiket,a következőben a másikat vesszük meg. Szoktunk szórakozni is,ezt az én másodállásomból bejövő 10-20-30 ezerből fedezzük. Biztos lehetne másra is költeni ,vagy félrereakni,de én úgy vagyok vele,hogy nem sjanálom rá,annak nincs sok értelme,hogy évekig kuporgassuk a pénzt,saját házra/lakásra ígyse úgysem telne ebből,ahhoz nevetségesen kevés,hitelt meg ha cigánygyerekek potyognak az égből se veszünk fel. Szóval inkább elköltjük :D
2012. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Bence_ ***** válasza:
tegnap 13:37 Ez durva. Elviekben a párod. Nem tök 8 ki keresi a pénzt? De ez a tartozol neki:D Szerintem nézz szét a piacon. Lesz ott neked való ember.
2012. szept. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!