Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A párom nem akar...

Mit tegyek? A párom nem akar visszaköltözni a szüleihez, pedig ki kellene adnunk a lakást albérletbe mert nem tudjuk fent tartani.

Figyelt kérdés
1 éve lakunk együtt, páromnak van saját lakása de hitel van rajta, van saját kocsija, azon is hitel van. A kettőnk fizetése nem elég hogy fent tartsuk a lakást meg a kocsit belőle. Ki akarjuk adni albérletbe, ma lett volna a költözés. Elkezdett párom hazapakolni az anyjáékhoz, ott megint volt nagy veszekedés, mert mindig szokott lenni, és kijelentette h nem költözik haza. Nem a szülei mondták h nem mehet...erre is volt példa...hanem ő. De ha nem megy haza akkor tönkremegy az életünk mert csak gyűlik, gyűlik az adósság. Én már ebbe bele vagyok betegedve, nem tudok egy fodrászhoz elmenni soha. meg egy cipőt sem venni magamnak, mert nem marad rá pénzem. Pedig nem is az én lakásom de én is fizetem h segítsek. Nem teheti meg h ne menjen haza, egyedül hagyni meg nem akarom itt. Mit tegyek? Ebbe már bele vagyok betegedve. :(

2012. szept. 1. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Azt hittem kajára nem marad. Én se voltam fodrásznál évek óta, illetve cipőt 4 évig nem vettem...


Amúgy te hova költöznél? Hitelt sose vennék fel autóra, még lakásra csak-csak de autóra?


Amúgy az is egy megoldás, hogy úgy adjátok ki, hogy ti is ott laktok. Szóval ha van 2 szoba, az egyikbe beköltözhet egy-két diák, és mondjuk kértek tőlük fejenként 25 ezret.

2012. szept. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kajára nem marad abszolut, a fodrászt csak példának mondtam...a lakás nem túl nagy, 2 szobás, én is édesanyámhoz költöznék vissza.
2012. szept. 1. 11:56
 3/7 A kérdező kommentje:
Az autót meg mikor párom megcsinálta a jogsit akkor vették neki a szülei, és lízingelve van. Új autó.
2012. szept. 1. 11:56
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem költöztök egy helyre?
2012. szept. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

milyen gáláns szülők. jogsi alkalmából egy lízinges kocsi. bravó!

elég lett volna neki 3 kilóért valami egyszerű darab, máris több lóvétok lenne kajára.


bocs, de ebben a családban mindenki elmebajos...

amúgy hány évesek vagytok?

2012. szept. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

A továbbiakban akkor mindenki lakna a saját szüleinél, s élné a maga életét, s randiznátok?

Az, hogy a lakására hitelt kell fizetnie, az nem meglepő, hisz kevés szerintem az az ember, aki fiatal párként hitel nélküli saját házban lakna.

Albérletet is ugyanúgy fizetni kell.


Én inkább az autón gondolkoznék el, hogy mennyire szükséges az, ha nem telik rá! Inkább közlekedek busszal, de lakom a saját lakásomba a párommal.

2012. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudjátok kiadni az egyik szobát?
2012. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!