Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy teljesen...

Volt már olyan, hogy teljesen összetörtél lelkileg, mindent kilátástalannak éreztél, akár hónapokon át? Hogyan sikerült túltenned magad rajta? Mi/mik voltak a gondok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 18:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%

Igen ! A szüleim elváltak és apu öngyilkos lett,eközben a barátom is elhagyott akivel éveket voltam.

20/L

2012. aug. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

összejött minden: a munkahelyemről kirúgtak, az egyetemen csúsztam, a párom megcsalt, a szüleim elfordultak tőlem, és a legjobb barátaim is ebben az időszakban mentek külföldre. Na akkor úgy éreztem, igazán nem kell sok, hogy kilépjek az ablakon.


A változás akkor indult el, amikor elhagytam a párom, egy távoli ismerősöm befogadott, egy hét múlva pedig kaptam állásajánlatot. Azt nem mondom, hogy most már minden fenékig tejfel, de legalább alakul :)

2012. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Édesanyám halála,nehezen tettem túl rajta magam,de az idő ahogy mondják mindent begyógyít,nálam is így történt.A munkanélküliség is megviselt az elején,de most már nem,inkább azon vagyok,hogy mihamarabb találjak munkát,ami nem könnyű....
2012. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
20 éves korom óta csak a kilátástalanságot érzem. Most vagyok 32...
2012. aug. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy halom probléma kezdett el duzzadni (részleteket nem mondanék), majd 3 hónap után: BUMM! felrobbant a bomba. Teljesen padlón voltam hónapokig, de aztán lassan felálltam és most úgy érzem magam mint aki újjá született, bár amikor visszagondolok azokra a hónapokra akkor olyan érzésem van mintha a világ egyik legsötétebb lyukjából szabadultam volna, és csak ezeknél a visszagondolásoknál tűnik fel hogy mennyit fejlődtem/változtam szerencsére a jó irányba, előtte nem éppen a helyes utat jártam. (megijedni nem kell, törvénybe ütközőt nem csináltam) Szóval mondhatjuk azt is hogy kiadós leckét kaptam, ami idővel a jó irányba terelt, így a történtekre nem igazán úgy gondolok mint gondra vagy problémára, inkább az élet újabb leckéjére. :)
2012. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

szakított velem a pasim, a munkahelyemen instabillá vált a pozícióm, elkezdtem hízni, közben volt egy abortuszom, a barátaim meg a családom meg az idegeimre ment.

Elmentem pszichómókushoz, vettem egy kerót, belefogtam egy kemény diétába, aztán valahogy sikerült kijönnöm.

Most is túl vagyok egy szakításon, lassan fél éve, most könnyebb a helyzetem, de mégsem sikerül felállnom. Talán már túl sokszor estem a földre! De nem adom fel !

2012. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
Hónapokon át???Miről beszélsz??Velem már 2 éve ez van...nem tudom meddig kapom még a ku.rva pofonokat az élettől de már elegem van,akár hányszor felállok mindig jön valami sz.ar ami vissza lök a rossz állapotban.Hogy miért van ez nem tudom..eddig kemény embernek hittem magam és soha nem gondoltam arra hogy öngyilkos legyek,de mostanában sokat gondoltam arra hogy beveszek egy marék gyógyszert.Akár merre megyek mindig falakban ütközöm..hozzá teszem szívs és kitartó vagyok,de már marhára fogy a türelmem..
2012. aug. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos az utóbbi napokban jutottam el arra a pontra, hogy ennyi, kész, vége...

Hónapok óta nincs rendes munkám és már teljesen kilátástalannak érzem az egészet.

Szó szerint már rosszul vagyok az álláskereső oldalaktól is.

Ma is inkább szinte az egész napot végigaludtam.

L/25

2012. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Én azóta a padlón vagyok hogy 9 év alatt 12 közeli rokonom halt meg, köztük apám is...
2012. aug. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
*
2012. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!