Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldi látogatás. Bevállaljam?

Külföldi látogatás. Bevállaljam?

Figyelt kérdés

A párom kitalálta hogy kiutazhatnánk Angliába az unokanővéréhez.

Nem rossz ötlet, de én nem igazán jövök ki az apja családjával.

Sőt, igazából nagyon zárkózott vagyok. Kevés emberrel bírok elbeszélgetni pláne angolul (a nő férje angol ugye)...

A párom nélkülem nem menne, én nem szeretném elrontani a dolgot, Angliába is kinéznék de nem tudom hogyan bírnám, legalább egy hétig ott lennénk.

A párom már tervezi persze hogy majd a rokona hurcol minket mindenhova kocsival, azt meg még pofátlanságnak is érzem...

Szerintetek hogyan lehet átvészelni heteket így? Félek kissé az egésztől így felnőtt létemre.


2012. szept. 1. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
De miért nem megy egyedül a párod, ha neked ez ekkora probléma?
2012. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ő ilyen sajnos :(

Nemrég kellett munkahelyi fejtágításra mennie 2 napra, majd belehalt.

Hiába próbálom küldeni bárhova - legalább lenne egy kis nyugtom :) - egyszerűen nélkülem nem.

Még egy sörözésre sem a haverokkal.

2012. szept. 1. 18:06
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem egyértelmű a leírásomból, jó régóta együtt élünk már :)
2012. szept. 1. 18:07
 4/9 anonim ***** válasza:
En is voltam igy. A parom hugahoz mentunk Varsoban a csaj amugyis utaltam mert egy hisztis pic.a. De szerencsere dolgozott es csak este voltunk veluk. Szerintem menj, mert tobb lesz a jo mint a rossz emleked.
2012. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bátorítást! :)

Igen, szeretnék is menni. Azért Anglia mégiscsak Anglia, és még nem is igazán jártam külföldön.

Csak már előre esz az ideg hogy gyakorlatilag idegen emberek közé kell költöznöm, beszélgetni velük, alkalmazkodni hozzájuk...

Ráadásul beteg vagyok, nem szeretem ha állandóan kérdezgetik hogy miért kiütéses a kezem,. miért vagyok rosszul...

A repülőtől is félek...

Szörnyű :D

2012. szept. 1. 20:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor majd én elkísérem!
2012. szept. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 harleynagyi ***** válasza:
#6 :-DDDD.....Tele vagy tul sok agodasal kedves kerdezo , Nezd a ferjed ott lesz veled es itt lesz az alkalom hogy meg ismerd a testveret ....lehet hogy nyaralasod utan ide fogod irni a csodalatos elmenyeidet... repulotol ne felj meg egysem maradt fent a levegobe
2012. szept. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :D

Sajnos magamat ismerve csak rossz lesz megismerni a testvérét, ezek ilyen fene úri puccos népek, én meg egy egyszerű nő.

Gyakorlatilag átnéznek rajtam, én meg az a fajta vagyok aki nem töri magát hogy felhívja magára a figyelmet :)

Inkább maradna fent az a repülő! :D

Így a földről nagy rajongó vagyok, és sajnos tudom milyen egyszerű hibákkal lehet azonnali hatállyal zörgősen földhöz csapni egy gépet...

Biztosan meghalok az első légáramnál :D

2012. szept. 4. 10:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi van!
2012. szept. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!