Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi időközönként látogatját...

Mennyi időközönként látogatjátok meg a szüleiteket?

Figyelt kérdés
Gondolok arra,hogy nem egy városban/faluban laktok.

2012. júl. 17. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Szüleim Bp. én Rétságon élek. Mivel saját vállalkozásunk van ott dolgozunk, hétvégén egyik nap megyünk szüleimhez,egyih hétvégén szombaton,olyankor álétalában kevesebbet vagyunk mert otthon is van dolgom ugye,másik héten vasárnap olyankor ebédre megyünk és este fele jövünk.ilyenkor intázzük a bevásárlást meg ilyeneket.a lénmyeg h heti egyszer megyünk
2012. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Karácsonykor,husvétkor látom őket ,nagyszüleimnél futunk össze,nem jó a kapcsolatunk (40km-re laknak)

Párom szüleit havi kb 2 hétvégén és 2-3 hétköznap este látogatjuk.

2012. júl. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Átlag 2 havonta. Párom szülei Nyíregyházán élnek, enyémek Ráckevén, mi meg Budapesten.
2012. júl. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Viszont akkor minimum hétvégére megyünk :D
2012. júl. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van mikor heti 3szor is megyek az unokával, de van hogy két hétig nincs időm elmenni hozzájuk.

Szerencsére én ingyen utazok a buszon így ez nem kerül pénzbe. Ha fizetnem kéne érte akkor valószínűleg havi 1szer mennék csak. A párom nagyon ritkán jön velünk.

2012. júl. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát apukámmal egy városban lakunk, de kb. havonta, anyósomék 250 km-re laknak, voltunk otthon május végén az esküvőnkön, előtte áprilisban, januárban, szeptemberben.

Tehát olyan 3-4 havonta.

2012. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hetente szoktunk anyukámmal találkozni. (Apámmal már évek óta nem tartom a kapcsolatot.)

Egyik héten anyukám jön hozzánk, következő héten mi szoktunk menni hozzá.

2012. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Havi kétszer, ők jönnek.60km-re laknak.
2012. júl. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én csak egyedül szoktam járni,mivel szüleim nincsenek jóban a párommal,így el sem várhatom,hogy ők jöjjenek,mivel páromé a lakás.

Én is hétvégén megyek általában,van,hogy csak 2 hetente 1x megyek.Nem engedhetem meg,hogy többször menjek :(

2012. júl. 17. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!