Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon ideges vagyok?

Mit tegyek? Nagyon ideges vagyok?

Figyelt kérdés
Nemrég bejelentkeztem egy kurzusra,csütörtökön elküldtem a pénzt az adott számlaszámra,ezt jeleztem is a klubnak,a tulajdonos azt ígérte,hogy visszajelez,hogyha megérkezik a számlájára a pénz.De még nem írt,jó számlaszámot adtam meg.
2012. szept. 1. 20:00
 1/5 yuda ***** válasza:

Foglald le magad. Ma már nem sokat tudsz csinálni és nemsokára alszol.

Holnap 10 körül hívd fel, és kérdezz rá, persze csak ha tudod a telefonszámát.

Egyébként azt tapasztalom, és nem kizárólag kurzusra vonatkozik, hanem általában, hogy addig kedvesek, előzékenyek, ameddig a pénzt megkapják. Megigérnek mindent, mint róka a sajttal, hogy kihízelegjék belőled, de miután megkapják amit akarnak, nyugalomba vonulnak. Már nem érdekli őket annyira az ügy.

Addig vagy fontos nekik, amig befizeted a pénzt.

Ez viszont azt jelenti, nem te vagy fontos, csak a pénzed.

Meg akartalak volna nyugtatni és ez lett :D

Remélem nem ijesztettelek meg, inkább józan akartam lenni.

Ilyen a világ.

Sok sikert és türelmet!

2012. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Ha csütörtökön délelőtt utaltad, akkor pénteken rajt van a számlán (belföldi utalásról van szó ugye?).

Ha csak csütörtökön délután utaltál, akkor viszont valószínűleg csak hétfőn lesz a számlán a pénz.

Ha közvetlenül befizettél és nem utaltál, akkor azonnal a számlán van a pénz.

Hogy milyen számlaszámra utaltál, azt meg tudod ellenőrizni. Netes utalásnál is megvan a nyoma a netbankon visszanézheted. Személyes utalásnál pedig kapsz bizonylatot, amin szerepel a számlaszám.



De ez miért is családi kapcsolatos kérdés?

2012. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ott a bankban fizettem be,de szlovákiai vagyok,itt a banktól függ,hogy mikor kapja meg,ebben a bankban most küldte először,azért írtam ide,mert itt már érettebb emberek írna
2012. szept. 1. 20:12
 4/5 nevem-senki ***** válasza:
Ne idegeskedj! Volt, h havonta 20-szor kellett különböző bankoknak utalnom. Hétfőre ott lesz a pénz. Rossz számlàra nem tudsz utalni, mert a rendszer kimutatja, és szólnak a bankban. Én egyszer utaltam nem megfelelő számlára interneten keresztül. Megterhelték az összeggel a számlám, de rövid idő alatt jóváírták. (Visszakaptam.)
2012. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tegnap elküldtem a tulajnak a befizetést igazoló okmányt,ezután kb fél órával írt a pasi,hogy már megkapta pénzt
2012. szept. 3. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!