Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma kiderült, hogy rákos...

Ma kiderült, hogy rákos vagyok és nincs senkim akiért küzdenék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nincs se családom, se barátnőm. Nincs kiért küzdenem. És el is fáradtam.


27f


2012. aug. 8. 20:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
91%
Jaj en nagyon nagyon sajnalom:( tudom konnyu mondani de ne add fel, ha szeretnel beszelgetni irj privit:)
2012. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
14%
Hogy érted, hogy elfáradtál?
2012. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
100%

Magad miatt küzdj, hogy megadd azt az esélyt, hogy egyszer majd lesz barátnőd, családod! Hogy egy nap majd te is boldoggá tehess valakit és együtt lehessetek boldogok.

Nem engedheted meg magadnak, hogy feladd, amíg van erőd harcolnod kell. És minden agyban dől el, hidd is el, hogy sikerülni fog!

2012. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 A kérdező kommentje:

az életbe is belefáradtam. meg a betegség tudatába is.


nincs erőm végig csinálni. tulajdonképpen az lenne a legjobb ha minél hamarabb lefolyna a betegség.

2012. aug. 8. 20:25
 5/83 anonim ***** válasza:
76%

Ha így nincs értelme az életednek, egészségesen és családdal volna? Szerintem nem ezen múlik.


Ha csak más miatt gyógyulnál meg, komolyan el kell gondolkodnod az életedről.

2012. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
100%
A 3as nagyon jokat irt.. es meg fiatal is vagy!
2012. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
100%
annyian túlélték már a rákot! Te fiatal vagy és erős! meg tudod csinálni, hidd el, érdemes!
2012. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 A kérdező kommentje:

miután meggyógyultam ugyanúgy labilis lennék még 5 évig vagy isten tudja meddig, míg ki nem nyilvánítják hogy elmúlt.

nincs az a nő aki egy beteg embert szeretne párjának. főleg ha rákos volt.

2012. aug. 8. 20:29
 9/83 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már...először azt hittem vagy úgy 50 éves....közhelynek hangzik,de előtted az élet!!! Küzdj magadért,hogy megélj még sok szép őillanatot,mert biztos hogy vár még rád!!Miert gondolod hogy nem talahat rád a szerelem,hogy nem elsz sajat csaladod???Sok erőt,kitartást,egészséget és boldogságot kivánok Neked!!
2012. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
34%

Bizonyára túélné ha akarná, de neki egyszerűen nincs miért élnie.


Bárcsak nekem is lenne valami halálos betegségem, unom már, hogy belebetegszem a küzdelembe, hogy jobb legyen az életem és mégse jön össze semmi.

2012. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!