Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Korábban volt egy abortuszom....

Korábban volt egy abortuszom. Szerintetek ezt tudnia kell a párom családjának?

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem. ez a te döntésed volt, az egy dolog ha a párodnak elmondod de a családjának semmi köze hozzá.
2012. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene? Nem tartozik rájuk.
2012. szept. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
ha huzamosabb ideje együtt vagytok, jó a viszony a családdal és valamilyen olyan, titeket érintő téma merül fel (pl gyereket vársz, vagy épp tervezitek), ahol ez releváns információ, akkor én megosztanám velük. de csak ha a helyzet úgy hozza - nem keresném az alkalmat, mert nem érezném úgy, h ez egy olyan titok, amit nekem be kell vallani a szülők felé. ebben a formában is csak akkor tenném meg, ha jó a viszony, elfogadtak és lehet velük ilyenekről is beszélni. a páromat természetesen beavatnám. az ő esetében keresném is az alkalmat,h elmondhassam, mert neki tudnia "kellene"
2012. szept. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
semmi közük hozzá. akkor lenne, ha emiatt nem esnél a jelenlegi párodtól teherbe, de én még akkor sem mondanám meg. elég, ha ketten tudjátok.
2012. szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég,ha a párod tudja. A te családodnak sincs köze hozzá,hogy a párod teherbe ejtett valakit, de a lány elvetette.
2012. szept. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esetre sem,ez a te magánügyed,nemhogy még mással is megosszad...!

Én anno elmondtam,de nagy hiba volt,mert egy párszor a fejemhez vágta,pedig nincs köze hozzá.

2012. szept. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt 2 éve, és természetesen elmondtam a páromnak, de a családjának mégis mi köze lenne hozzá? Ezt a dolgot én legalábbis a legszorosabb értelemben vett magánügyeim közé számítom...
2012. szept. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak igen, a családjának semmi köze hozzá.
2012. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Én még a páromnak sem mondtam el. Amikor abortuszom volt akkor 2 éve voltam együtt a barátommal, majd még 2 évig, teljesen más okból szakítottunk, ez semmit nem változtatott a kapcsolatunkon, maximum még szorosabbá fűzte. Miután szakítottunk nem sokkal később megismertem a jelenlegi párom. Már másfél éve vagyunk együtt, de még nem volt erről szó. Abortusz került már szóba köztünk, de sosem mondtam el, hogy nekem volt már. Nem ellenezné, nem azért, mert félek tőle, hogy kiábrándul belőlem, egyszerűen nem tartozik rá. Az az én magánügyem volt, és az akkori páromé. Vele egy új korszak kezdődött, és ami a múlt, azt magam mögött hagytam. Maximum akkor szólnék róla, ha gyereket szeretnénk és nem jönne össze. Akkor elmondanám, hogy lehetséges, hogy volt abortuszom, és emiatt fordulhat elő, hogy nem tudok teherbe esni. De amúgy szerintem semmi köze hozzá. A családjának meg végképp 0.
2012. szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
utolsó: szerintem ha akartok közös gyereket a pároddal, akkor mondd el, mert ha a terhességi kiskönyvön látja meg nőgyógyászati előzményként az abortuszt, akkor már nehéz lesz kimagyarázni. orvos elől meg nem tudod eltitkolni, hogy voltál már terhes.
2012. szept. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!