Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan éreztem/érzem magam...

Jogosan éreztem/érzem magam kényelmetlenül "idiótául"?

Figyelt kérdés
Nem rég volt a születésnapom, a nővéremék dolgoztak egésznap, amikor haza értek, átmentem és vittem nekik tortát. Be mentem, köszöntem, nézte hogy mi van a kezembe, mondtam hogy a szülinapi torta, hoztam át. Vigyorgott, nem szól semmit. Annyit sem mondott hogy boldog születésnapot vagy valami. (Amúgy tudta hogy akkor van). Neki pár hónapja volt a születésnapja, és vettem neki ajándékot is. Én nem vártam el tőle semmit, de legalább felköszönthetett volna. És még én éreztem magam kényelmetlenül, és hülyén. Amúgy a kapcsolatunk, jó, átlagos. Ezért is nem is tudom mire vélni ezt a dolgot. :S
2012. szept. 2. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

Bocs, nekem ez úgy jönne le hogy átjöttél hogy felköszöntsenek és megkapd az ajándékot.

Meg kell várni, amíg felköszöntenek.

2012. szept. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azért mentem át, mert mindenki eljött akit elhívtunk. Csak ő nem. Azt gondoltam hogy esetleg valami baj van, vagy ilyesmi.
2012. szept. 2. 18:49
 3/15 A kérdező kommentje:
Közben nem volt semmi baj, kint ült a teraszon és cigizett.
2012. szept. 2. 18:51
 4/15 anonim ***** válasza:
20%

Én undorító dolognak tartom,mikor az ünnepelt jelenik meg,hogy "köszöntsé má fel"...neharagudj,de mit képzelsz magadról??

Írtó önző egy dolog,még jó hogy az arcodba vigyorgott. Máskor már te se köszöntsd fel és be van fejezve.

2012. szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint én vagyok a rossz, mert át mertem menni megnézni hogy mi van, vagy esetleg baj-e van hogy nem jött el. :S
2012. szept. 2. 19:06
 6/15 anonim ***** válasza:
24%

Mindenki tudja,hogy itt nem a bajról van szó,hanem a szülinapodról,meg a tortácskádról.

Nem vagy rossz,de ha valaki nem akar köszönteni,azt el kell fogadni!

2012. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem voltál idióta, vittél sütit és kész. Az , hogy nem köszöntött fel még igy se a testvéred az már az Ő szegénységi bizonyítványa.
2012. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Lehet azért vigyorgott, mert valami meglepetést tartogat, ami a szülinapodra nem lett kész. De hát azt írtad, hogy nem rég volt, vagyis akkor azóta se köszöntött fel...

Eddig mindig felköszöntött?

2012. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

ma 19:45

Igen, eddig mindig felköszöntött, még a névnapomon is.

2012. szept. 2. 22:14
 10/15 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?12?
2012. szept. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!