Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lennél petesejt donor?

Lennél petesejt donor?

Figyelt kérdés
Testvérednek/barátnődnek?
2012. szept. 2. 20:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%

Nem. Egy az, hogy az az én saját gyerekem lenne, nem tudnék lemondani a neveléséről, így inkább nemet mondanék a kérésre.

Másrészt meg a vele járó hormonális rendszerbe történő beavatkozást sem vállalnám. Ez túl nagy kérés ill. merénylet lenne az egészségem ellen.

2012. szept. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%

Én igen. Nekem sok van,egészséges vagyok (kop-kop) ,minden hónapban "elpazarlok" egyet..

A kis kellemetlenséget,ami meg a beavatkozással jár hozzám közel álló személy miatt elvisleném. Én nem misztifikálom ezt túl,az csak egy sejt,nem gyerek,szeirntem egy gyereknek az az anyja aki kihordja/és vagy szeretetben felneveli .

2012. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Fú, nehéz kérdés... Petesejtet azt hiszem nyugodtan adnék testvérnek, ha nincs semmi lehetőségük egy kisbabára. A barátnőmnek, ha nagyon kéne, rajtuk is segítenék... A kérdés megválaszolásában is bizonytalan vagyok, nemhogy a végső ítéletben... De azt hiszem a Testvérnek, ha megkérne biztosan adnék!
2012. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
2-es válaszolóval tökéletesen egyet értek!! Az még nem egy gyerek. Az csak egy sejt. És ha valakinek az életét bearanyozhatja, az az egy sejt, akkor szívesen oda adom. Főleg ha az illető közel áll hozzám.
2012. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Nem
2012. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

miután az egyik ismerősöm a fél veséjét odaadta a legjobb barátnőjének ezek után azt mondom, h egy petesejt igazán nem a világ.


nem tudom mivel jár a beavatkozás, milyen eü-i következményei vannak, de ha komolyabban semmi, akkor bárkinek szívesen adnék, és nem érezném azt, h az én gyerekemet neveli egy idegen, vagy akár a barátnőm.

meg tudom érteni azokat a nőket, akiknek fontos, h lehessen babájuk, mivel később majd én is szeretnék.

2012. szept. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%

"Testvérednek/barátnődnek?"


Nem, mert a gyerek mellett nőne fel miközben nem az enyém.

2012. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
46%
Az nem egy gyerek! Az még csak egy sejt. A feltétlen szeretet az ami egy anyát igazi anyukájává tesz... És ő hordja ki nem is te. Szóval...
2012. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
36%

Lennék donor nagyon szívesen, főleg közeli rokonnak, ismerősnek.

Amúgy érdekelne, hogy aki nem adna "mert az az én gyerekem" azok akkor minden hónapban a mensit abortusznak nézik? Nem attól a te gyereked mert a te sejtedből van. Nem tapasztalnád meg a terhességet vele, sem a szülést, semmit. Akkor mi jogon mondanád rá, hogy a te gyereked?

Hatalmas ajándék lenne amúgy, mindennél többet érő egy olyan párnak akinek máshogy nem lehet saját gyermeke.

2012. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
49%
Én ezt megértem és én is adnék ha nem látnám az eredményt. Engem csak akkor zavar ha kapcsolatba is maradnánk. De az ország másik végén lakó barátnőmnek szívesen adnék.
2012. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!