Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem mi lehet ez, volt...

Nem értem mi lehet ez, volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Van egy nagyon régi jóbarátom, akármi is történt velünk az elmúlt években, mindig számíthattunk a másikra, rendszeresen tartjuk a kapcsolatot. Nemrégiben azonban valami megváltozott. Azt érzem, hogy többet szeretnék vele lenni, úgy néz ki, már nem csak barátságot érzek az irányába. Ez a vonzódás nem szexuális, valami nagyon mély szeretet lehet. Látom rajta, hogy benne is kialakult valami. Érdemes egy ilyen érzés miatt felrúgni egy régóta tartó barátságot, és átlépni egy kapcsolatba? Létezik olyan szerelem, ami nem a szenvedélyen alapul, hanem szeretetből alakul ki?


2012. szept. 3. 10:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

igen, az nagyon jó alap, ha párosul hozzá a szenvedély is.


ugyanakkor érdemes rendes randikat szervezni, hogy mostantól akkor legyen ez valami más:)

2012. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Eltérő neműek vagytok?

Valamelyikőtök elkötelezte már magát?

2012. szept. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ööö nem vonz szexuálisan? nem tetszik?


akkor az kevés lesz:(

2012. szept. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, eltérő neműek vagyunk. :-)
2012. szept. 3. 10:28
 5/14 A kérdező kommentje:
Neki nincs kapcsolata, nekem van, ami már csak nyűglődés, az utolsókat rúgjuk. Természetesen ha bármibe is belekezdenék, előtte lezárom a dolgaimat.
2012. szept. 3. 10:30
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem a szex jut eszembe róla, nem mondom hogy nem tudom elképzelni vele, de nem ez motivál. Pont ez az aggodalmam, hogy mi lesz ha nem alakul ki az effajta vonzalom. Akkor tönkretettünk egy barátságot...
2012. szept. 3. 10:33
 7/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha kapcsolat alakul ki,az nem fog sokáig tartani...Nincs kémia, nincs vágy, vagy ha van is majd elmúlik újra és rájössz, hogy egy "barát" és NEM társ mellett voltál....
2012. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A fejlemény azóta, hogy megkérte a kezemet. Én még életemben nem hidaltam le annyira, mint amikor ezt közölte.... Ha valaki azt mondja nekem, ilyen létezik, hát nem hiszem el...

Azt hiszem kisebb sokkot kaptam. :-D

2012. szept. 6. 10:52
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor lehet gratulálni? :)
2012. szept. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azt válaszoltam, hogy előbb szeretnék még vele beszélni a dolgainkról, egyszerűen nem tudtam sem nemet, sem igent mondani, annyira meglepett a dolog.
2012. szept. 6. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!