Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jobb, ha konkrétan...

Atverve kérdése:

Mi a jobb, ha konkrétan megcsal a párod (csak szex), vagy ha tudod hogy jó hosszú ideje mást szeret? Csak rá gondol, róla álmodozik, minden este chatelnek, telefonálnak, stb.

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 10:40
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Mindkettő ugyanolyan rossz, hisz ha megcsal, valószínűleg már nem szeret, nem tisztel, nem érdekled. Ha annyira szeretne, eszébe sem jutna megcsalni, legyen akár nő, vagy férfi.
2012. szept. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Kérdező,sajnálom:( De gondolhattam volna,hogy az anyuka jár félre,mert általában a nők nem csak szexelnek,ők már érzéseket is táplálnak a másik ffi iránt!

Vannak kivételek,de ritka!Amúgy egyik verzió sem jó.

Ha én tudnék róla,h a férjem félrelép mindenképpen nézném a további sorsomat!Nem maradnék mellette,tuti!Azt a megaláztatást én már nem birnám ki!!!!!!

2012. szept. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindkettő gusztustalan, de engem mégis az zavar jobban, ha érzelmeket táplál más iránt!

Sajnos csaltak már meg, egy botláson könnyebben túl tettem volna magam, de azon, hogy mellettem, miközben szerelmes vagyok belé, ő más iránt kezd el hasonlóakat érezni, nagyon fájó pont!

Persze mi esetünkben nem volt gyerek, tények elé állítottam, hogy mit akar ? És miért lett ez? Nem változtatott, mint időközben kiderül, így leléptem, bármennyire is megszakadt a szívem! Szerintem te is tedd ezt! A gyerek érzi, ha a szülei őrlődnek! Ő akkor boldog, ha ti azok vagytok, akár együtt, akár külön! Ha együtt nem tudtok, akkor marad a külön!

2012. szept. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
az a kisebbik baj, ha csak szex szintjén csal meg. ha konkrét érzelmeket táplál egy másik nő iránt.......az a legocsmányabb.....
2012. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A második érthetőbb. Az érzelmeinek senki nem tud parancsolni, a farkának/pinájának igen, legalábbis ha kultúrember.
2012. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!