Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jobb, ha konkrétan...

Atverve kérdése:

Mi a jobb, ha konkrétan megcsal a párod (csak szex), vagy ha tudod hogy jó hosszú ideje mást szeret? Csak rá gondol, róla álmodozik, minden este chatelnek, telefonálnak, stb.

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 10:40
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Még annyi a tudnivaló, hogy nem az apa a ludas...Az anyka kacsintgat félre...
2012. szept. 3. 11:02
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Az teljesen mindegy, megcsalás az megcsalás.
2012. szept. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Egyik sem jó. Ha csak pár éves kapcsolatról van szó, még nincs gyerek, akkor a hűtlen félt érdemes kidobni, akkor ha ez a döntés anyagilag nem tesz tönkre téged.


Ha vannak gyerekek is, a férj otthon jó családapaként viselkedik, akkor racionálisabb döntés lehet a férj melletti kitartás. Sokkal veszélyesebb ha a férfi érzelmileg máshoz vonzódik, mintha csak szexuális változatosságot keres.


Pl. biológiailag teljesen racionális választás az, hogy egy 60 év körüli átlagnál kicsit jobban szituált férfi hetente párszor egy-egy tízezresért 20 év körüli csinos csajokat vásárol magának 1 órára, olcsóbb és kellemesebb szórakozás lehet neki, mint Ferrarit bérelni, és ebben a korban már erősen bent van a pakliban, hogy pár év múlva megszűnik a léte.

2012. szept. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen eldönthető, melyik a rosszabb. Igazából egyikből sincs visszaút...
2012. szept. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
28%
Mióta a gyakorikerdesek kérdéseit olvasom, azóta azt képzelem, hogy a magyar házasságok legeslegfőbb gondja a megcsalás vagy nem megcsalás. Ez nekem teljesen megdöbbentő. Mindegy, hogy síkhülye a párom, iszik, kártyázik, haverokkal kocsmázik vagy ver, a leglényegesebb szempont, hogy más nőre/férfire ne vessen szemet. (???) Ez a főigény, amit az emberek elvárnak egymástól? Ettől félnek a legjobban? Ezt féltik egymástól leginkább?
2012. szept. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz. nem az a gond ha masra néz, kiván, vagy félre is jaár vele... A gond az, ha szereti azt az illetőt
2012. szept. 3. 11:31
 17/25 anonim ***** válasza:
Igen, kérdező. Ezért írtam korábban, hogy az a nagyobb veszély. Meg is kaptam a magamét.
2012. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkettő borzalmas, nem tudnám elviselni hogy mást szeressen, de azt sem hogy csak simán kef.lje.

Repíteném, érzelmek ide vagy oda.

2012. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor a Kérdező ezzel meg is válaszolta magának a kérdést. Őt az zavarja, hogy szereti a másikat. Ennyi.
2012. szept. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van. Csak kiváncsi voltam a véleményetekre, még mielőtt meglépem amit meg kell... Kb. ma meg is fog történni. Köszi a segítséget
2012. szept. 3. 11:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!