Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekes azért az élet, igaz?...

Érdekes azért az élet, igaz? Mindig tartogat meglepetéseket? Mindig?

Figyelt kérdés
A történet gondolom már sok ember lelkével megtörtént!Van egy igazán nagy szerelem,összekötik az életüket,élnek boldogan!De tényleg boldogan!És akkor váratlanul megjelik egy harmadik ember...teljesen felejtős,soha nem lesz semmi,mégis az egyik fél csendben szenved,elfelejti azt a harmadik embert!Mert el kell felejtenie!!!!
2012. szept. 4. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
NAgyon nem értem, amit leírtál....
2012. szept. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úúúúú!!!!! Durva.
2012. szept. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon rossz érzés lehet!
2012. szept. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha tényleg boldogan él a pár, akkor ez soha nem történik meg.
2012. szept. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Osztom a 4. válaszoló véleményét. Nem igaz, hogy egy párkapcsolatában boldog ember egyszer csak meglát egy férfit/nőt, teljesen belehabarodik, még mielőtt annyit mondhatna magának: "ember, te szereted a párod, ne nézegesd ezt a 3.-at, ne beszélgess vele, ne küldj felé jeleket, ne agyalj rajta".

Ezek mind ésszel befolyásolható dolgok lennének, nem hiszem, hogy csak én vagyok ennyire 'különleges', hogy még azelőtt leveszem a szemem arról a harmadikról, mielőtt egyáltalán megállapítanám, hogy tetszik. Ha ennyire nem vagyunk hűek magunkhoz és az elképzeléseinkhez, akkor nem is értem, mi értelme párkapcsolatban élni. Ha valaki ennyire hisz abban, hogy a szerelem magától kialakul, és nem lehet ellene semmit sem tenni, akkor felesleges bármilyen eskü és ígéret.

2012. szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem... arról van szó hogy a pár egyik tagja beleszeret egy harmadikba, de abból nem lehet semmi így el kell felejtenie, de nem tudja?

Én voltam hasonló helyzetbe, beleszerettem valakibe, miközben volt párom, de! az a kapcsolat nem volt boldog, már alig működött, bár ezt akkor én nem vettem észre. Nem hiszek a szerelem első látásra dologban, szerintem valami kapcsolatnak kell lennie hogy kialakuljon, csak úgy mert látok egy helyes pasit, nem kapok lángra.

Én megpróbáltam elfelejteni anno a harmadikat, még egy ideig húztam a párom mellett, szenvedtem, mert nem tudtam felejteni. "Vesztemre" a szerelmem viszonzásra talált, végül kiléptem a kapcsolatból, és új életet kezdtem vele. Most boldog vagyok, tényleg boldog! És azt mondom, most nem tudna jönni egy harmadik... hogy miért? mert nincs rá lehetősége. Semmilyen férfival nincs kapcsolatom. A munkahelyen váltunk két mondatot az időről és ennyi! Semmi személyeskedés, semmi bizalom, semmi barátkozás. Férfi és nő között nem létezik barátság! Bár fülig szerelmes vagyok (évek óta), nem hiszem hogy bárki el tudna csábítani, ennek mégcsak a legkisebb esélyét sem akarom megadni.

Nem lehet hogy a "nagyon boldog" kapcsolat valójába csak nagyon "jól elvagyok veled"?

Egyébként igen, érdekes az élet, tartogat meglepetéseket bőven. Én sem gondolta hogy ez lesz... de valamit meg kellett tanulnom. Hiszem hogy nem ok nélkül történnek velünk a dolgok, hanem mert valamit meg kell tanulnunk, át kell élnünk. Sajnos nem mindig jót...

2012. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pontosan erről a tartózkodó magatartásról beszéltem, amiről a 6. válaszoló írt, ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel. :)


5. voltam.

2012. szept. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!