Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha már az anyám...

Mit tegyek, ha már az anyám is gyűlöl? Hogy érjem el, hogy újra jóban legyünk?

Figyelt kérdés
Szinte az összes barátnőmet elveszítettem,alig beszélnek velem és a saját anyám is utál.Nem tudom,hogyan hozzam rendbe az életemet,ha esélyt sem adnak,szóba sem állnak velem.

2012. aug. 24. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Mesélnél többet arról, hogy mi tettél? Ha valaha minden jó volt, akkor egyszerű a dolog. Vissza kell állítani az eredeti helyzetet.
2012. aug. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A szüleim 5 éves koromban elváltak,apát alig ismerem,anya egyedül nevelt.

Nem keres valami sokat,szóval annyira nem tudott támogatni anyagilag tavaly,amikor elkezdtem az egyetemet,de azért mindig adott valamennyit.

8 hónapja megismerkedtem egy férfivel és ő pénzt ad,az ő egyik lakásában lakom,mindent ő fizet nekem...De családja van és ezt megtudta anya is,mert a legjobb barátnőm elmondta neki.

A barátnőim nem hajlandóak beszélni velem,mert szerintük én lenézem őket,amiért nem olyan körülmények között élnek,mint én és azt mondták,hogy már olyan vagyok,mint egy üresfejű ribi és ők már nem akarnak többé a barátnőim lenni,barátkozzak az olyanokkal,mint én.

Anya nem veszi fel a telefont,mióta összevesztünk emiatt,a múlt hétvégén haza mentem,hogy meglátogatom és beszélgethetnénk,de nem nyitotta ki az ajtót,csak 20 perc folyamatos csengetés után,akkor csak beszólt és közölte,hogy ne keressem és hogy ő mindent feladott értem,én pedig szégyent hoztam rá.Azóta nem beszéltünk.

2012. aug. 24. 07:48
 3/5 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján ha rendesen belegondolsz nincs igaza édesanyádnak és a barátnőidnek? Tisztában vagyok vele, hogy így könnyebb, de akkor se legyél kitartott. Dolgozz keményen és minden jóra fordul. ne a könnyebb utat válaszd. Kérdésedre, hogy mit tegyél, pedig tudod a választ.


Szedd össze magad! Hidd el igazuk van.

2012. aug. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy érheted el, hogy rendes munkát szerzel, és abból finanszírozod az egyetemet és az életedet.

Sok embernek nem fér a fejébe, hogy pénzért szexeljenek, te pedig pont ezt csinálod. Abban is biztosan van valami, hogy lenézed őket. A pénz meg tudja változtatni az embereket, főleg egy olyat, mint te. Akinek eddig nem volt, most meg hirtelen sok van. Figyeld magadat, és rá fogsz jönni, miben változtál. Na azt csináld vissza. De amíg együtt vagy azzal a férfival a legtöbb ember nem fog rád másként tekinteni, csak luxusprostiként, ezzel barátkozz meg (hiszen ez tény, nem tudod tagadni). A barátnőiddel sem tudsz addig jóban lenni, amíg a pasas kitart téged. Igyekezz minél hamarabb valami diákmunkát találni. Abból és ösztöndíjból sokan meg tudnak élni. Igaz kevesebb bulival és szolárium/műköröm/fodrász nélkül, de megcsinálható. Próbáld meg!

2012. aug. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már őszintén, de örülnél neki, ha a lányod egy nős emberrel tartatná el magát? Igen, én megértem anyukádat. Én is szégyenben érezném magam, mert nem erre nevelném én sem a lányomat, hogy nem dolgozik, beleteszi a seggecskéjét a készbe, ráadásul erkölcstelen is azért, mert mindezt egy családos embertől...
2012. aug. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!