Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a családom...

Mit tegyek, ha a családom állandóan a munkám miatt tesz megjegyzéseket?

Figyelt kérdés

nem értik meg,hogy nincsen jobb,nekik saját vállalkozásuk van több 10 éve ,nem voltak minimum 20 éve beosztottak.

Állandóan nekem nyafognak,hogy :miért nem fizetik ki a szünetet,miért nem hívnak többet dolgozni,ha sokat vagyok bent : miért kell ennyit dolgozni,miért kell este menni,miért kell korán menni ,minden nap elmondják ,hogy ez mennyire szar. Nem a legjobb,de különösebb gondom nincs vele, folyamatosan keresgélek azért mellé valamit,mert ez csak részmunkaidő.

De a családom úgy beszél állandóan mintha baromi okosak lennének,mintha én óvodás lennék.

Azt ne írjátok,hogy költözzek el,terveben van,de amig nemtalálok még egy munkahelyet,addig nincs rá pénzem.


2012. szept. 4. 12:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tehetsz. Sokan élnek szemellenzővel. Egyszerűen nem tudják elképzelni, hogy valami máshogy van, mint azt ők elképzelik.


Pl. A nagymamám jön azzal, hogy úgy kell nektek (devizahitel). Miért kellett hitelből lakást venni? Igényeltetek volna a tanácstól lakást, ha sajátra nem futotta. Kedves mama, már nem utalgat a "tanács" csak úgy lakást a fiataloknak!


Öregek már. Dunsztjuk sincs mi folyik a világban!

2012. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!