Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalom a férjem. Mit tegyek?

Megcsalom a férjem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már két éve van valakim mellette.Nagyon jól érzem magam vele.

Viszont van egy férjem,az utóbbi idöben már nagyon megromlott a kapcsolatunk.Este mikor hazajön már veszekedéssel kezdjük,reggel mikor felkel 6 órakor ugy megy el munkába hogy összevesztünk.

Van értelme ennek még hogy csak nyuzzuk egymást?Van egy lurkó is.


2012. szept. 4. 12:59
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk ne csald meg? Vagy ha nem szereted, ne maradj azért mellette, mert ő majd eltart téged meg egyben tartja a hamis életedet. Mekkora a gyerek? Legalább már a megcsalás alatt készült?
2012. szept. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
90%

Hagyd el.

A másik férfi is házas? Vállalna titeket a gyerekkel?

Mostanában romlott meg a férjeddel a kapcsolat, de már két éve csalod?

Szerintem nem sok értelme van annak, h továbbra is hazudj magadnak,a férjednek, jobb tisztázni a dolgokat.

2012. szept. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
94%
Ennek már ezek szerint konkrétan 2 éve nincs értelme... Szerintem felesleges így ebben a formában együtt élni. Nem működik ez már hosszú ideje, miért nem hagyod ott? Miért csapod be már évek óta?
2012. szept. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Nem ö tart el,és ha arra gondolsz hogy a férjemé e a gyerek akkor a válasz igen,4 éves a kicsi.
2012. szept. 4. 13:02
 5/49 anonim ***** válasza:
88%

Minek a férjeddel? Élvezed, hogy megalázod netán jó pénzt keres?

Veregesd magad vállon.

Tégy egy szívességet a férjednek, hogy válj el tőle.

2012. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
74%
Köpd le a tükröt.
2012. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
53%

Ne hagyd,hogy itt névtelenül bárki pálcát törjön feletted.

Ha megcsaltad a férjedet,akkor bizonyára már akkor is hiányzott valami a kapcsolatotokból.Mérlegeld,hogy mit nyersz,vagy veszítesz egyik,vagy másik döntéseddel,aztán zárd le valamelyik kapcsolatot.

2012. szept. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
48%
Minek neked férj meg gyerek?! Neked nem való család.
2012. szept. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

A másik férfi nem házas,élettársa van.

Nem tudom miért huztam-huzom idáig.Többször volt már hogy majdnem szétmentünk de nem ment.Se nekem se neki.

2012. szept. 4. 13:13
 10/49 anonim ***** válasza:
44%

Légyszíves, ne magyarázd meg az undorító tetteidet, mert csak még szánalmasabb leszel. Lehet a férjed akármekkora bunkó, még mindig te leszel az aljasabb. Ha annyira jó ember lennél, már két éve elváltál volna.

És még komolyan van pofád két évnyi félrekefélés után feltenni a kérdést, hogy van-e még értelme a házasságodnak?

Sajnálom szegény gyereket, hogy ilyen "anya" jutott neki. Remélem, neki is ilyen és ehhez hasonló jó példát mutatsz majd.

2012. szept. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!