Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalom a férjem. Mit tegyek?

Megcsalom a férjem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már két éve van valakim mellette.Nagyon jól érzem magam vele.

Viszont van egy férjem,az utóbbi idöben már nagyon megromlott a kapcsolatunk.Este mikor hazajön már veszekedéssel kezdjük,reggel mikor felkel 6 órakor ugy megy el munkába hogy összevesztünk.

Van értelme ennek még hogy csak nyuzzuk egymást?Van egy lurkó is.


2012. szept. 4. 12:59
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a férjed marad a lakásodban vagy elköltözik valahová, bízd rá. De az alap dolog, hogy elmondod neki, mi az ábra!!!!!! Attól, mert nem akarod a férjedet utcára tenni, még joga van ahhoz, hogy őszinte legyél hozzá!
2012. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
De ti nem értitek hogy biztosan tudja hogy megcsalom.Már többször is rákérdezett,meg hallotta ahogy telefonon beszélek.Biztosan tudja,és nem megy nem lép,de én meg már nem birom hogy egy lakásban vagyunk.Sajnálom öt nagyon,de most én mit csináljak vele mit mondjak neki hova menjen,és meddig csináljam ezt igy,mindig öt nézzem hogy neki nincs hova mennie.szeretnék én is normális életet élni.
2012. szept. 4. 14:33
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem akarsz őszinte lenni akkor mit akarsz? Nincs képed megmondani? Akkor élj vele. Ne sajnáld, megoldja. Nem tudja, sejti maximum.
2012. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
78%

Jaj te szegény áldozat... mindjárt megsajnállak.


Ha nem akarsz kilépni a házasságodból (úgy tűnik, nem akarsz, hogy milyen indokokat találsz ki, az egy dolog), akkor az lenne a gerinces megoldás, hogy szakítasz a szeretőddel, és a férjeddel KÖZÖSEN megpróbáljátok helyrehozni a házasságot. Ha a megcsalások aránya tényleg 1:1, akkor is legfeljebb lesüllyedtél az ő szintjére, de dicséretet meg hátbaveregetést akkor se várj. Ugye tudod, hol szoktak arra hivatkozni, hogy "de ő kezdte"?

2012. szept. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Nincs értelme, hogy nyúzzátok egymást. A gyereknek - és nektek is - nyugodt légkör kell. Mivel nem 2 hetes, hanem 2 éves a kapcsolat, szerintem egyértelmű a helyzet. Itt csak az segít, ha viszonylag békésen próbáltok elválni.
2012. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha ide kiírsz egy kérdést,el kell fogadnod,hogy nem fog mindenki veled egyetérteni,ha tetszik,ha nem.Nem akarod,hogy bárki belelásson az életedbe,de akkor minek írtad ki a kérdést? Azt vártad,hogy majd vállonveregetnek,hogy csalod a férjed? Azért ezt legbelül,ha nem is vallod be magadnak,azért érezned kell,hogy amit csinálsz az gusztustalan.Becsapod vele magad,a férjed és a szeretődet is.Lépj ki ebből a házasságból és ha a szeretőddel boldog vagy,akkor vele légy,mert amit most csinálsz azt önzőségnek hívják,mert nem hagyod elmenni a férjed,aki nagy valószínűséggel boldogabb lenne egy másik nő mellett,mint melletted!
2012. szept. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
79%
Úristen, szegény gyerek... amikor a másik faszi kurt ,nem érdekelt a férjed, akkor most miért érdekel az ,hogy hol fog lakni ? ...önző *****
2012. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Költözz a szeretőd lakásába a férjednek meg mondd meg, ha fizeti csak a rezsit lakhat ot pl 1-2 évig. Ennyi. Ha megteheted vállj el. Mi nem tehetjük meg, 2 fizetésből éppenhogy elvagyunk.
2012. szept. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:
Hu ezt igy utolag olvasva elég durva. Hát én 3 év elteltével nemosztom az eszet, mondjuk én megértelek, meg ennek semmi köze ahhoz, hogy milyen anya vagy.. na m1. Azóta rendbe jöttek a dolgok? Elváltál?
2015. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!