Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jóban vagyok egy közös ismerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóban vagyok egy közös ismerőssel, és azt hiszi szerelmes vagyok az illetőbe. A férjem azt hiszi, megcsalom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő is érzi, hogy már nem az igazi ami köztünk van, ráadásul nagyon lestrapáltak vagyunk. Ezért a szex is ritka (jó, ha heti 1X). Gondolom, ezért hiheti. Tudtok valami tanácsot adni?
2008. jún. 27. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessetek többet. Akár este egy üveg bor mellett.
2008. jún. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy még jobban gyanakodni fog rád, de bújj hozzá egy szebb, beszélgetős, vagy épp pont rosszra fordulós pillanatban. Meg fog lepődni, hogy sok idő után újra közeledsz hozzá. Szerintem, ha nem is mutatják, de azért nekik is fontos az ölelés, a csókok, a simogatás...

Ha nagyon elutasít, viszont azt is el tudom képzelni, hogy csak leplezi valamilyen rossz tettét, bár én elég gyanakvó típusú vagyok, nehogy erre alapozz, mert csak rosszabb lesz...

2008. jún. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En most azt hallom, hogy jött egy ismerös akivel kezdetek össze melegedni, neked ez jól esik és a férjeddel már nem a réginek érzed a kapcsolatod, inkább olyan megszokásos, álló viznek.

jól értelmeztem?

ha heti 1x sexeltek akkor szupi kapcsolatotok van egy hosszabb párkapcsolatban álltalában már jó ha havi 1x v 2x van sex. ez sok sok párnál így van, ´´es nagyon kevés a kivétel. szóval örülj a heti egynek mert azt jelenti hogy a ti kapcsolatotok még nem is annyira kihült.

ezt neked kell magadban letisztázni hogy akarode a férjeddel a kapcsolatotokat egyaltalán fel melegíteni vagy már úgy is mindegy. hogy van értelme erröl beszélgetnetek és megoldani a problémát, vagy te jobban szeretnél egy új kapcsolatot ami az elején szerelem lesz aztán utána lehet még rosszabbaul ellaposodik mint a férjeddel.

én is így voltam jött egy új pasi aki teljesen az ellentéte volt a férjemnek, bele szerettünk egymásba és már nem akartam a férjemet akivel meglévö problémák voltak, nagy választás volt egy hétig bögtem de az új párom válsztottam akivel több mint egy éve boldog vagyok és nem bántam meg hogy otthagytam a férjem, vele sokkal jobbn eltudom képzelni a jövöm. de benne volt a pakliban hogy vele is se leszek boldog, de úgy voltam vele hogy már a férjemet egyáltalán nem akartam nem mennék vissza hozzá soha.

2008. jún. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Persze, hogy szeretném ha normális lenne a kapcsolatunk. Vannak közös gyerekeink, és eszem ágában sincs másnál keresni a boldogságot. Csak egy bizonyos értelemben. Mégpedig, hogy azzal az illetővel mindent meg tudok beszélni. A férjem nem igazán tud értelmes választ adni semmire. Persze ezt neki nem hangoztatom, hiszen megbántani nem akarom. Szóval csak lelkizünk a ismerőssel. Olyan, mintha lelki társak lennénk, de egyikőnk sem akar a másiktól semmit. Ez tuti.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2008. jún. 28. 09:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát az elég rossz, he nem nagyon tudtok mély dolgokról beszélni...pedig beszélnetek kellene, mond meg neki, hogy nem akarod elveszíteni, ehhez viszont az kell, hogy beszéljetek róla! Hátha megijed, hogy elveszít és megtudjátok beszélni.
2008. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne legyél lelki társ és ne lelkizz azzal az illetővel, mert tűzveszélyes terepen jártok. A párod teljesen érthetően féltékeny.


Még ha most nincs is semmi közöttetek, semmiképpen sem egészséges az a helyzet, hogy egy idegen férfivel szorosabb lelki kapcsolatot építesz ki, mint a férjeddel!


Próbálj meg a férjeddel beszélgetni, fejezd ki az erre való igényedet, ha nem olyan beszédes a férjed, mint te és semmiképpen sem elégíti ki a beszélgetésigényedet, beszélgess a barátnőiddel.


Az esküvőtökön neki fogadtál örök hűséget és nem másnak. Mégegyszer szerintem vonulj vissza, ha kell akár azon az áron, hogy minden kapcsolatot megszakítasz azzal a másik ismerőssel. Ne játssz a tűzzel!!!



Egy férfi, akinek már bukott bele ilyesmibe kapcsolata

2008. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!