Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a gonosz, mert...

Én vagyok a gonosz, mert idegesít a húgom?

Figyelt kérdés
Jó,jó tudom hogy még csak 3 éves de olyan ciki ha egy hosszú hajú csávóra hogy MIT CSINÁL A NÉNI? és hasonlók. Szeretem de néha nem bírok vele. Szeretem meg minden csak idegesít. De most tényleg én vagyok a rossz?

2012. szept. 4. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy rossz, csak türelmetlen:)
2012. szept. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

igen..még csak 3 éves.

te is voltál ennyi idős azt hiszem..nem de kislányom?

2012. szept. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én örülnék egy Húginak :)

Nekem csak egy öcsém van...néha engem is kiborít, de ettől még szeretem. Értsd meg, csak egy 3 éves kislány. Mindenki volt 3 éves, és ez teljesen normális, hogy így viselkedik.Legyél megértőbb, ha a szemébe vágod, hogy "Hé hugi, b***meg hagyd már abba mer, k*rvára idegesítesz"

azzal akár kóros önbizalomhiányt is kialakíthatsz benne.


Én azt ajánlom hogy legyél kicsit türelmesebb vele. Ha meg ideges vagy akkor azt ne rajta vezesd le(ha miatta vagy ideges akkor se). Hallgass zenét, vegyél mély levegőket, vagy ordíts egyet :)


Ui.:Nem vagy gonosz ;)

2012. szept. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nagyon kicsi gyerekek eleve nem tudják megkülönböztetni a férfiakat a nőktől, csak a hosszú haj-bajusz stb ismertetőjegyek alapján. Kicsit olvass utána a személységfejlődésnek, és akkor nem lesz idegesítő, hanem nagyon is érdekessé fog válni a kistestvéred fejlődés.
2012. szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a gyerekek ilyenek :D hidd el, az emberek 90%-a röhög egyet ha a kisgyereknek van ilyen aranyköpése.

én úgy jártam most hogy nyaraltam és ettem egy kajáldában erre odaült az asztalhoz a mama a kisgyerekkel. a gyerek felfedezett egy szöcskét, piszkálta az meg majdnem beleugrott a tányéromba és közölte a kiscsaj hogy szerinte milyen vicces lett volna ha beleugrik.

hát szerintem nem, de most nem fogok bunkózni egy 3-4 éves gyerekkel... ahogy a többi értelmesebb ember sem.

elnézik neki

az egyik rokongyerekkel mentem egyszer és láttunk egy nénit akinek festékhiányos volt a bőre. erre megszólal a kissrác nagy mutogatva hogy teljes hangerővel hogy: ilyen a lepra? nézd a néninek beteg a keze

erre azt mondta a néni hogy a kutyáknál is van amelyik pöttyös és az embereknél is

utána meg úgy köszönt neki hogy Dalmatanéni :D

szóval igen, tudnak alakítani, de majd kinövi egyszer :D

2012. szept. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Türelmetlen vagy, nem gond ez:)

Az én lányom ugyanezt mondja, a rövid hajú nőkre meg, h bácsi.:D Hát ha egyszer annak látszik. :)

2012. szept. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!