Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen esemény, -ek voltak...

Milyen esemény, -ek voltak életed során, ami a legjobban a padlóra tett lelkileg és amiből a legnehezebb volt kikecmeregni?

Figyelt kérdés

Gondolok ezalatt megcsalásra, betegségre, halálra stb.

Ha lehet kort és nemet is kérnék.


2010. aug. 31. 10:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Anyám halála. 15 voltam akkor, én találtam meg... Nem volt könnyű, ma már boldogulok, de sokszor rosszat álmodok vele kapcsolatban...


Jelenleg a betegségemmel küzdök és úgy néz ki padlóra fog küldeni. Sajna gyógyíthatatlan és a kezelések drágák (tünetmentesít), ami ingyenes arra nem tudok menni, mert suli lesz/van. (psoriasis) Ez padlóra küld, mert szerintem soha nem találják fel/ki, hogy mi az ellenszere, mit lehet tenni.

20/L

2010. aug. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy, 8 éves koromban meghalt édesanyám, azóta sem hevertem ki. Nem volt ki felneveljen. Érzelmileg fogyatékossá váltam.
2010. aug. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy fiú azt mondta nekem, hogy szeret, majd szexuálisan kizsákmányolt, ezekután szakított velem.

Nehéz volt túltenni magam rajta, és azóta minden fiút szexuális tárgyként kezelek, ezért inkább nem is ismerkedem.

2010. aug. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Édesapám halála! 20 voltam akkor....pánik beteg lettem!Napi kétszeri ügyelet,gyógyszerek mindezt fél éven át!

26éves/L

2010. aug. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Minden. Anyám idegbetegsége. Férjével együttes minden irányú megalázása, kihasználása. Szeretetlenség. Iskolai, közösségbeli kudarcok. Több évig tartó meddőség. Válás. Kapcsolati kudarcok.

Ebből is látszik, minden az elején kezdődik. :S

De van felállás, csak nagyon-nagyon nehéz.

Végül a magányosság érzésének megemésztése, és jobb híján: elfogadása.

2010. aug. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
45/n
2010. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Sérült gyermekem született, és ezt a sokkot senkinek nem kívánom.Ő egy nagyon várt gyermek volt, és sokáig padlón voltunk, amellett, hogy imádjuk és semmiért nem cserélnék senkivel.35 éves vagyok.
2010. aug. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátomról kiderült hogy szociopata. Folyton zaklatott és előbb egy másik városba, majd egy másik kontinensre költöztem annyira terorizált.
2010. aug. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Sérült gyermekem született, és ezt a sokkot senkinek nem kívánom.Ő egy nagyon várt gyermek volt, és sokáig padlón voltunk, amellett, hogy imádjuk és semmiért nem cserélnék senkivel.35 éves vagyok.
2010. aug. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Bocs, szerencsétlenkedik a net, ezért ment kétszer.
2010. aug. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!