Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottam a párommal délután...

Szakítottam a párommal délután, belement, mégis hív, hogy menjek hozzá, legyek vele. Hogyan kezeljem? Ő akarta ezt a szakítást. Miért csinálja mégis?

Figyelt kérdés
Régóta ment a huza-vona, hogy együtt is voltunk, meg nem is. Rémes volt a végén már vele,ezért ma lezártam, közöltem vele elpakolok tőle,ha nem lesz otthon,ezt ő kérte,hogy ne legyen nehezebb. Egy ideje ő éreztette,hogy jobb lenne,ha szétmennénk,de mindig könyörögtem neki, hogy jobb lesz,naiv voltam, mert nem lett Most azonban próbáltam elhatározni magam,holnap pakoltam volna,erre megcsörren a telefon,menjek hozzá,okot nem mondott,csak eljön értem. Nem adtam egyértelmű választ. Fontos nekem még mindig,de sok rosszat kaptam tőle. Nem hiszem,hogy 1 este alatt azt a szeretethiányt, érzelmi űrt be tudná tölteni,amit ő alakított ki bennem. Mitévő legyek? Csodálom,hogy hívott, mindig a hiúsága nagyobb volt.
2009. júl. 28. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem fog semmi sem változni ha visszamész hozzá!

Légy erős és most csak magaddal törődj!Azért akar vissza szerezni mert nem akar egyedül maradni.Még ha rossz is a kapcsolatotok akkor is van valakije.NEM EZ NEM ELÉG!!!!!Ne őt nézd hanem magadat!Ami most neked a legjobb!És az tuti nem az,hogy újra vele légy és ebben a semmit mondó kapcsolatban!

2009. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne menj.Nem fog megoldani semmit.Nekem amúgy is gyanús,hogy most vajon mit akarhat ilyen hirtelen?Még igazán elgondolkozni sem volt ideje.
2009. júl. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,azt hiszem ezt akartam hallani, azt mondta megbeszéljük....mondom változik valami?-erre nem reagált,mondom most nem jó, azt mondta,akkor tárgytalan,és letette. Hát nagyon meg akarta beszélni ezekszerint.
2009. júl. 28. 19:34
 4/6 anonim ***** válasza:

se vele,se nélküle... gondolom a párod vhol szeret,csak nem tudja kimutatni. ha vele vagy nem jó,ha nem vagy vele hiányzol...


Mindkettőtöknek jobb lesz így,ha szakítottatok... nehéz lesz de muszály

2009. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos fog még keresni, de légy erős.

A párommal ugyanez volt, még meg is vert, mert"felidegesítették melóban", semmi nem volt már jó, csak nagyon szerettem. Elcuccoltam, itt állt a házunk előtt fél éjszakákat, nem evett napokig, teljesen odavolt, hogy mennyire rossz nélkülem.

Elutaztam, rá 2-3 hétre már volt csaja, azóta is együtt vannak.

Na, rohadtul fontos lehettem Neki.

Ne menj vissza, meglátod sokkal boldogabb leszel máskor, mással!

2009. júl. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nálunk is ez volt a helyzet! 3x jöttünk össze, de mindig csak rosszabb és rosszabb volt! Mindig reménykedtem hogy majd jobb lesz. De sose lett jobb, jó persze voltak jó pillanatok is, de több volt a rossz mint a jó. Elhagytam. Levágott egy hatalmas nagy hisztit, kiabált stb.

Erre két hét múlva megtudtam hogy már más lánnyal van! Szerinted?

Hagyd el a p*csába. Ez sose lesz jobb!

2009. júl. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!