Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is szerettek egyedül lenni...

Ti is szerettek egyedül lenni otthon? 15/f

Figyelt kérdés
Én nagyon örülök annak, ha a szüleim elmennek hazulról, mert irritál a jelenlétük. Ez kb 3 éve van így családi okok miatt. (tavalyi nyaram maga a pokol volt)Az apukámért se vagyok oda, mert folyton káromkodik stb... Amikor egyedül vagyok otthon, akkor sokkal felszabadultabbnak érzem magamat. Más is így van ezzel?
2012. szept. 6. 18:26
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
Én is szeretek itthon egyedül lenni, bár nincs bajom a családdal. Csak olyan jó érzés, hogy azt csinálhatok, amit akarok :) 17/L
2012. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok ezzel. nagyobb probléma nincs a családba, (persze veszekedés, ordibálás van, de már megszoktam.)

Egyszerűen szeretek egyedül lenni 15/f

2012. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek kell egy kis egyedüllét. Én már 30 éves vagyok, saját családom van, imádom őket, de néha jó egyedül lenni egy kicsit.
2012. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Bármit megadnék, ha újra együtt lehetne a családom és nem kéne a megélhetésünk miatt az édesapámnak külföldön dolgoznia. És azt sem bánnám ha a bátyám is haza tudna költözni külföldről, mert lehetne boldogulni itthon is.
2012. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádok egyedül lenni, pedig nálunk semmi gond nincs. Párkapcsolatom se volt soha, szerintem nem is lesz. Valamiért irritál, ha emberek vannak a közelemben...

18/F

2012. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Én is szeretek :) bár néha van amikor rossz úgy felkelni hogy nincs itthon senki. :/

15/L

2012. szept. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ma bejelentette az anyukám, hogy holnap reggel nem lesznek itthon. Én nagyon örülnék is neki, ha nem lenne suli. Mert mire haza jövök, addigra biztosan haza érnek. :/ Amúgy tudom nem szép dolog, de már mérgemben mondtam nekik, hogy jó lenne, ha elmennének itthonról hosszabb időre.
2012. szept. 6. 19:11
 8/23 anonim ***** válasza:
Már 24 éves vagyok, de már 13 éves kislányként kibalhéztam, hogy mikor a szüleim hétvégente elmennek a hétvégi házba, otthon maradhassak, pedig nem volt rossz a viszonyunk, egyszerűen csak szükségem volt már akkor is arra, hogy 1-2 hetente pár napot egyedül legyek. Nem azért akartam otthon lenni, hogy bulizzak vagy eljárjak kocsmázni, feljöjjenek hozzám pasik. 5 év alatt összesen 3 házbulit szerveztem, azokról is tudtak a szüleim, az első csókom 17 évesen volt. Én tényleg csak egyedül akartam lenni, nyugalmat akartam. Megértem, hogy szeretsz egyedül lenni. Nekem most is szükségem van erre.
2012. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Mondtam nekik kb. 10 perce is, és nem értették meg. :/
2012. szept. 6. 20:05
 10/23 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon félek, ha egyedül vagyok itthon. Még nappal is. :(

Bár nekem anyukám nem dolgozik, apa meg éjjel, szóval lehet, hogy ezért. Tényleg nincs olyan, hogyne lenne itthon valaki.

Nekem is sokszor elegem van belőlük, de szerencsére van saját szobám, ahol egyedül lehetek.


17/L

2012. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!