Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti mennyire avatjátok...

Férfiak! Ti mennyire avatjátok be a pénzügyekbe a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
úgy hogy nem éltek együtt nincs közös pénzkiadás. mennyire avatjátok be a pénzügyekbe a barátnőtöket?
2012. szept. 6. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
engem annyira avat be, h tudom mennyit keres, és h nem marad neki belőle nagyjából semmi hó végére.:D
2012. szept. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Én semennyire. Ez az alapja annak, hogy semmiképp ne a pénzemért legyen velem bárki is.
2012. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
kapcsolat függő. PL: én barátnőmmel 1,2 éve vagyok vele. Minden pénzügyi dolgot tudunk egymásról.
2012. szept. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne is a pénzemért szeressen, hanem az őszinteségemért(pl). Miért titkolózzak előtte?
2012. szept. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
ha a kapcsolatotok nincs azon a szinten,hogy közös jövőt terveznétek,akkor ne avasd be teljesen! egy részét,bevalhatod.mondjuk a fizetésedre(csak ha kérdezi)tehetsz utalást.a többre meg találgasson...viszont,ha egy nő nem tud bánni a pénzel,mert "kifolyik"a kezéből,arra meg végképp nem érdemes rákölteni,sem bevallani az anyagi helyzetünket!
2012. szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A régi párom nem mutatta meg a pénzét, tudtam róla, hogy mennyi van, de sosem nyúlhattam hozzá.. Hó végén pedig volt sírás-rívás, hogy képtelen megélni a 200ezres fizetéséből...


A mostani páromnak én kezelem az összes pénzét, mert ő aztán nem ért hozzá. Mondta ő maga... :)

2012. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Párom beavat a pénzügyeibe, sőt mindig kikéri a vélemyémem, amikor valami nagyobb dolgot akar venni.

Réggebben oda kellett egy kicsit figyelni rá, mert egyszerűen kifolyt a pénz a keze közül, de mára már megtanulta rendesen beosztani.22/n és 26/f

2012. szept. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy "kapcsolatom", de igazából nem vagyunk egy pár, hosszú, hogy miért nem és nem is ide tartozik. A lényeg az, hogy még így is képbe vagyok valamennyire az anyagi helyzetével, tudom, hogy mennyit keres, és néha elmondja, hogy éppen hogy áll. Nem dicsekvés vagy panaszkodás, hanem úgy meséli, mint egy barátnak, hogy éppen hogyan alakulnak a dolgai. Pedig mondom, nem is vagyok annyira a részese az életének, bár azért egy baráti vagy szeretői viszonytól több van. Ő is tudja, hogy én kb. hogyan állok. És ez nem azért téma, mert ilyen téren bármit is várnánk a másiktól, nem szokott rám költeni és én se őrá, nem is akarom.
2012. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nő vagyok,de míg az adott szitu fennállt(külön élés,stb),addig nem igazán érdekelt ez a téma..Ugyanúgy,ahogy ő sem turkált a zsebemben..nem volt titkolózás soha,de igazából téma sem volt...
2012. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Párom teljesen beavatott mig csak jártunk is.tudtam mennyit keres,mennyit ad a szüleinek,amit vett azt ugye láttam.Ez visszafele is igy volt,ő is tudta hogy kb annyit keresek mint ő,és látta is hogy mire mennyit költök.



De pl volt egy exem,hiába együtt voltunk 4 évet,ő titkolózott,se béremelést nem mondott el,semmit,hiába nem kellett sose a pénze,többet kerestem nála.

2012. szept. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!