Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van, ha fordul a kocka,...

Mi van, ha fordul a kocka, dolgozó férj, otthon lévő feleség újragondolása?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ez alapján a kérdés alapján merült fel bennem, hogy fordulhat a kocka. Most én vagyok itthon és teszem a dolgom és a férjem dolgozik, de én állást keresek, az övé viszont bizonytalan. Én bízom benne, ha én fogok dolgozni és ő lesz itthon, ő is mindent meg fog csinálni.


Nálatok mi a helyzet. Működött a dolog fordítva is?



2012. szept. 6. 18:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%
Más az önellátás és más az, amikor családod van és minimum 3 ember után kell takarítanod, mosnod, főznöd :)
2012. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
22%
Nem fordulhat a kocka. Bár a mai beteg liberá
2012. szept. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem fordulhat a kocka. De sajnos a mai beteg liberális világban bármi megtörténhet . Nem arról van szó hogy egy férfi nem lenne képes ellátni a ház körüli feladatokat de mi se várjuk el a nőktől hogy űrsilót tervezzenek vagy bonyolult elméleti fizikai kérdéseket oldjanak meg. Csak sokan nem látják ezt be mert elvakítja őket a hatalomvágy és az egoizmus.
2012. szept. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ismerek olyan pasikat, akiknél így volt: hosszú távon ők dolgoztak otthon (takarítás, főzés...), a barátnő, feleség, meg a munkahelyen. Az, hogy nálatok ez működik-e, azt neked kell tudni, te ismered, hogy milyen,a férjed.

ha olyan, mint az előttem szóló, akkor nyilván nem, de ha olyan, aki tisztel téged, és belátja, hogy ez is egy ugyanolyan járható út, mintha te maradnál otthon, és rájön, hogy így több időtök marad egymásra, stb...akkor igen.

2013. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!