Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha anya el akar...

Mit tegyek, ha anya el akar tiltani a barátomtól emiatt? (lent)

Figyelt kérdés

A barátommal egész általános iskolában osztálytársak voltunk,de ő elég rossz volt(szószerint féltek tőle a tanárok...),viszont a családja befolyásos és gazdag,szóval sosem lett következménye a tetteinek.Nekem is elég sokszor beszólt,de 7.-ben megütött és agyrázkódásom lett(nagyon erős,mert bmxezik és minden nap úszni és futni jár).A szüleim kiakadtak,mert nem lett semmilyen következménye a dolognak.


Viszont még májusban összejöttünk és azóta együtt vagyunk...Anyáék nem tudták,mert így sem kedvelik,annak sem örültek,hogy egy tagozatra vettek fel minket a gimnáziumban(szóval minden óránk közös lesz).

Nekik ő csak egy elkényeztetett rosszfiú,de én igazából ismerem,tudom,hogy milyen valójában.Tény,hogy elég durva dolgokat csinált már a haverjaival és néha nélkülük is,de ezeket előbb-utóbb mindenki elfelejti.


Anya most rájött,hogy együtt vagyunk és egész délelőtt veszekedtünk,közölte,hogyha szakítok vele,akkor nem mondja el apának a dolgot.Erre mondtam,hogy nem fogok vele szakítani,mert már évek óta szeretem és most végre együtt vagyunk.És most el akar tőle tiltani,azt mondta,hogy nem találkozhatok vele,mert megint meg fog verni és nem hozzám való...De hát ez őrültség,már 3 hónapja szinte minden napunkat együtt töltjük,nem tudja megakadályozni,hogy ne találkozzunk.Amikor agyrákódásom lett,utána elmondta a barátom,hogy nem volt szándékos és hogy megbánta ezerszer és én megbocsájtottam neki.Ebbe az anyámnak nincs beleszólása.

Meg csak most kezd el így figyelni rám,az sosem tűnt fel neki,hogy már hányszor ott aludtam a barátoméknál meg hogy egyáltalán van egy barátom...



Mit csináljak,hogy lenyugodjon és felfogja,hogy nem tilthat el tőle?



15L



2012. aug. 13. 14:28
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
98%
Tévedsz kislány! Anyádnak igenis van beleszólása, és akkor még finom is volt, ha így reagált. A srác megütött téged, ez nem játék. Életről fogalmad sincs. Nem tartod el magad, elkényeztetett fruska vagy. Igenis, anyád tudja, hogy mi a jó neked. Te fogd fel ezt!
2012. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem anyukádnak igaza van. Ez a fiú agresszív. Ha egyszer megütött, máskor is megfog. Gondolom ha legközelebb agyba-főbe ver akkor is azt fogod mondani hogy mindenki elfelejti előbb utóbb, ugye?


Itt az igazság:

"Tény,hogy elég durva dolgokat csinált már a haverjaival és néha nélkülük is,de ezeket előbb-utóbb mindenki elfelejti."


Te magad is tudod hogy ez a fiú veszélyes, de elfogult vagy mert szereted. Szerintem hallgass anyukádra, szakíts vele mielőtt tényleg jól megver.

2012. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

Még egy öntudatos nagy kislány, aki felnőttnek érzi magát, mert a suli legbunkóbb gyereke a "pasija"...

Hát ha olyan nagylány vagy, akkor nyilván lenyugszol, és felfogod, hogy anyukád igenis eltilthat ettől a gyerektől, és igen, meg is akadályozhatja, hogy találkozzatok. Tudod, még azt is megteheti, hogy az érettségiig szobafogságban leszel. Meg akár azt is, hogy másik iskolába írat, ahol nem tudsz mindennap ezzel a sráccal találkozni.

2012. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

kislány vagy még

régen megütött elég durván és azt írod évek óta szerelmes vagy belé

atya. úr. isten!

felejtsd el a gyereket, de igazából full mindegy, úgyis ki fog rakni hamarosan

anyukádnak meg igaza van

2012. aug. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Istenem,egyszer régen véletlenül kicsit erősebben megpofozott,mint kellett volna és elestem,közben bevertem a padba a fejemet,ennyi volt.Megbeszéltük a dolgot és nem haragszom rá.

Nem agresszív,csak kicsit eleven,nem tud nyugton lenni túl sokáig és mindig kitalál valamit.Amiket csinál,azok tényleg poénos dolgok,csak nem annyira azoknak,akikkel csinálja.De nem agresszív,mindenki ismeri és szeretik,szóval népszerű és ha agresszív lenne,akkor nem lenne oda érte rengeteg lány.


Anya meg nem iratna ki a gimiből,mert ez a megye egyik legjobb sulija,azért annyira nem hülye,hogy emiatt átirasson máshová.De ha át is iratna,megoldanánk azt,hogy tudjunk találkozni.

Kaphatnék választ a kérdésemre???

2012. aug. 13. 14:47
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Akármit is fogunk írni,Te akkor is a magadét fogod hajtani.A srác agresszív és kész.Mi az,hogy egyszer erősebben megpofozott???Egyáltalán hogy emelt rád kezet??

Mit vársz most tőlünk?Úgy is azt fogod tenni,amit akarsz..

2012. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
98%

Második vagyok.

Oké, akkor válaszolok neked a kérdésedre. Mit tegyél ha anyukád elakar tiltani? Hát íme: légy jó kislány és törődj bele, mert igaza van!


Tessék. :) Válaszoltam.

2012. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Arra várok,hogy normális választ kapjak arra a kérdésre,hogy az anyám lenyugodjon és felfogja,hogy nem tilthat el a barátomtól!És a válasz ne az legyen már,hogy szakítsak a barátommal és törődjek bele,hogy anyám eltilt tőle.Szeretjük egymást,nem fogom ezt tenni.

Nem értem,hogy ez miért ennyire bonyolult dolog...:/

2012. aug. 13. 14:59
 9/40 anonim ***** válasza:
98%

De kislány, már kaptál választ a kérdésedre: anyukád eltilthat ettől a sráctól, szobafogságba rakhat, hogy TE nyugodj le, elkísérhet az iskolába és haza, szólhat a tanároknak, hogy ők is figyeljenek rád... Ezer meg egy dolgot tehet, hogy megakadályozza ezt a fantasztikus Rómeó-Júlia kapcsolatot, és teljesen igaza is van.

Itt neked kellene ezt végre felfognod.

Na meg a slusszpoén: amíg a 18-at be nem töltötted, igenis van beleszólása az életedbe anyukádnak...

2012. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolok a kérdésedre: azt tedd, hogy hagyod ezt a hülyegyereket a fenébe, mert a leírtak alapján jó úton haladsz te is az olyan nők sorsa felé, akik totál elnézik a pasinak, ha megüti őket. "Viccből" sem normális megpofozni egy lányt, az agyrázkódás csak hab a tortán, itt az alap személyiségével van probléma a gyereknek. Anyukádnak teljesen igaza van, megkattantál mert népszerű a hülyegyerek, ami a ti korotokban azt jelenti általában, hogy egy hatalmas f.sz. Mit szeretsz rajta, érdekelne, a külsején, befolyásán és pénzén kívül?

Lényeg a lényeg, hogy egyszer még hálás leszel anyukádnak, hogy eltilt a gyerektől, már ha eléred azt a kort és nem üt addig agyon valami barom aki szerint jó poén szivatni meg verni másokat.

2012. aug. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!