Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a párom. Elmondjam...

Megcsaltam a párom. Elmondjam neki? Csak csók volt.

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, fél éve együtt lakunk. Eddig minden jó volt, minden nap kimutatta a szerelmét, ehhez szoktam hozzá. 2 hónapja kezdődött az egész, hogy elkezdett hanyagolni. Egyre később járt haza, sokszor nem vette fel a telefont. Nem kezdtem el cirkuszolni, gondoltam ez csak átmeneti időszak. Mindig meleg vacsorával vártam, 2-3 naponta sütöttem neki valamit amit szeret. Ha fárasztó napja volt, telefonált és vacsorára egy könnyű salátát csináltam. Egyetemre járok, nyáron jobban ráérek. Unatkozom, nem járunk sehova, csak havonta egyszer. Idén nem is voltunk együtt strandon. Szóval, 2 hete szinte minden nap leültem vele beszélgetni (este 8 körül jön haza, kb 10-15 percet szán rám, amíg vacsorázik és pihen), de nem tudtam kiszedni belőle mi a baj. A szex is annyira lecsökkent, hogy már kénytelen vagyok más eszközökhöz folyamodni. Szóval tegnap összevesztünk, annyira, hogy azt mondta inkább ne is aludjak otthon, menjek ahova akarok, őt nem érdekli. Szerintem már nem sok hiányzott volna, hogy kirúgjon. Fogtam pár holmit, elmentem. Egyik barátomhoz mentem, akinek elsírtam a bánatom, ő pedig megcsókolt. Annyira szenvedélyesen csókolt, hát visszacsókoltam. Villámcsapásként ért a tudat, hogy úristen mekkora ökörséget tettem. Gyorsan ettem pár falatot, és hazamentem (nem a szüleimhez, a páromhoz). Már aludt. Gyötör a bűntudat, egész nap csak sírok miatta :( Nemrég írt sms-t, ma korábban végez, elmehetnénk vacsorázni. Talán helyre akarja hozni az elmúlt 2 hónapot. Tudom, hogy rossz kifogás, hogy ő a hibás, mert tudom hogy én hibáztam, de megbántam. Egyszerűen kétségbe estem, hogy eddig minden szép és jó volt, most meg látni sem akart. Nem tudom mit ronthattam el (a tegnap estén kívül),hogy hirtelen egyik napról a másikra elhidegült tőlem. Nem lány van a dologban, ebben biztos vagyok!

Kérlek a hajleüvöltés helyett tanácsokat adjatok. Bőven elég az a fájdalom amit a lelkiismeret-furdalás okoz. :(

21/L


2009. júl. 29. 11:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%

Szia! Mi több mint 3éve vagyunk együtt a vőlegényemmel és nálunk kb. 1 éve az a helyzet ami nálatok! Nem foglalkozik velem stb...nem kapom meg szexuális téren azt amire vágyom,sajnos!Én a helyedben elmondanám neki,h.mit tettél ill.azt is hogy miért és abban a pillanatban elgyengültél mert volt vki aki meghallgatott nem pedig 10-15 percet "adott".

Én mondtam már páromnak,h.ha egyszer ilyen helyzetbe kerülök,nem fogok tudni nemet mondani bármennyire is szeretem mert annyi dolgot elfolytottam már magamban! Most megbeszéltünk mindent és mintha próbálkozna!

Mindenféleképp mondd el neki mert nem fog hagyni nyugodni a lelkiismereted!

Remélem hogy helyre akarja hozni a vacsorával!

Sok sikert nektek!

Egy 19/L

2009. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Ha most tervezitek helyrehozni ezt a kapcsolatot, akkor inkább ne mondd el. Azzal minden elromlana.

Én nem tudom ugyan mit tennék a helyedben, gyötörne a lelkiismeret furdalás engem is.

De szerintem ez nem megcsalás, mert hazamentél azonnal, nem feküdtél le a barátoddal és a szavaidból ítélve nem is érzel iránta semmit.

Mélyponton voltál éppen, de nem vesztetted el az eszed.

Én nem mondanám meg, a kapcsolatomra koncentrálnék és a ma esti vacsorára.

Beszélgessetek sokat!!!

2009. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
44%

Miért gondolod, hogy te rontottad el? Nem lehet, hogy egyszerűen csak fáradt? Vagy más problémája van, pl. a munkahelyén?

Én semmiképpen sem úgy kezelném a helyzetet, hogy egy másik pasi karjába szédülök az első nehézségnél... Inkább megkérdezném tőle, mi bántja, és hogy tudok-e ezen segíteni.

Lehet, hogy én sem viselném el a hisztit sokáig. Egyszerűen rosszul kezelted a konfliktust, ennyi. Mindenkivel megesik. Acsókról inkább nem beszélnék, mert lehet, hogy ezzel a botlással végleg taccsra vágod az egyébként még menthető kapcsolatot.

2009. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Voltam hasonló helyzetben,bár az "szájrapuszi" volt,érintés,mást már nem engedtem.Nem volt lelkiismeretfurdalásom,mert hasonlóan bánt velem, pedig szeretem,imádom. Nemrég mentünk szét,még most sem mondanám el neki,nem akarom megbántani. Ha elmondod,lehet elhagy,engem elhagyott volna.Szép dolog az őszinteség,de nem biztos,hogy egy apró ballépés miatt kell, hogy szétmenjetek.A srác,aki pedig megcsókolt,ugyanúgy hibás. Az érzelmi elhidegülés alatt,énis ki voltam lelkileg,utáltam az embereket,főleg aki boldog,kevés embert engedtem magamhoz közel,de ők kihasználhatták volna a helyzetet,vigyázz velük.Ilyenkor sérülékeny vagy nagyon,szeretetre éhes. Egy szó,mint száz,ha vele akarsz maradni,ne mondd el,ez a botlás idővel halványul majd! Én bevallottam,most egyedül vagyok,ne akard tudni milyen érzés,ne légy buta!
2009. júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Tényleg semmit nem érzek a srác iránt, egyszerűen az a néhány másodperc fantasztikus volt. Újra nőnek érezhettem magam. Persze megbántam, mert tudom hogy rossz útra tévedtem.

Én úgy érzem mindent megpróbáltam (vettem szexi fehérneműt, vettem ehető tangát, illóolajat csepegtettem a fürdőbe, főztem neki finomakat, sztriptízeltem neki), hogy kiszedjem belőle mi a baj. Ha hazaért, nem úgy támadtam le, hogy irány az ágy. Fáradt? Rendben. De 2 hónapig, folyamatosan? Attól félek, megunt engem. Alapjába véve nem vagyok egy hisztis p*csa, mindent meg lehet velem beszélni. De most tanácstalan vagyok. Már arra is gondoltam, bemegyek a munkahelyére, és a munkatársaival elbeszélgetek, hátha nekik mondott valamit. De nem hiszem, hogy örülne ha kiteregetném a magánéletünket.

2009. júl. 29. 12:12
 6/26 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, hogy jó-e ha magamban tartom. Hétvégén kiharcolok egy üljünk le és beszéljünk hétvégét. Ha kell, elsírom magam de ez az állapot nem jó. Ha úgyis szakítani fogunk, akkor meg elmondom. Ha nem kellek neki, nem fogom ráerőltetni magam. :(
2009. júl. 29. 12:21
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Teljesen megértelek!Én azt javaslom,ne tartsd magadban!Hidd el,ha már ennyire gyötör a bűntudat,mi lesz később!?Nem fogod bírni sztem,és ha esetlg később kikívánkozik belőled,sztem akkor jobban fenn áll a szakítás veszélye,mert elhallgattad sokáig.

De ha most kiöntenéd a szívedet,őszintén,mindent elmondassz,és valóban nagyon szeretitek egymást,akkor sztem nem lesz itt probléma!

Mondd el neki!Egész életedben kísérni fog a bűntudat,ha magadban tartod!Majd írj,hogy mi történt!:)

2009. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
A "barát" akivel megtörtént a csók, felhívta a páromat és jól lebaszta a tegnap miatt. És megfenyegette ha csak 1 pofont is kapok a csók miatt, megöli. (Bár a párom nem agresszív típus, soha 1 nőt nem ütött meg!) Szóval a párom tudja de még nem beszéltünk. Azt hiszem 7 körül már itthon lesz. :S Nem tudom, kezdjek el csomagolni, kedveskedjek neki, vagy tegyek úgy mintha nem tudnék arról hogy a barátom felhívta?
2009. júl. 29. 17:22
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ne tégy úgy,mintha nem tudnád.Később is kiderülhet akár,hogy mégis tudtál róla,és ez rossz lesz a párodnak.Ne kedveskedj neki,NE CSOMAGOLJ,légy természetes.És ha megérkezett,menj oda elé,és mondd,h beszélnetek kell.

De azt tudni kéne,hogy mit mondott a párod a "barátodnak".?

2009. júl. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom szó szerint idézni de a lényeget leírtam. Most telefonált a párom, hogy ma késni fog, ne hívjam majd jön. :(
2009. júl. 29. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!