Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a páromat! Valljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat! Valljam be? Csak csók volt_

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
gondolj bele fordítva.ha a párod is ezt teszi "csak" csók,akkor te arra ugranál,vagy sem? ha nem,akkor lehet nem szükséges elmondani,ha igen,akkor jobb előbb,mielőtt elkotyogod,vagy mástól tudja meg.
2010. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Ez nem megcsalas.Tobbet ne tedd es kesz

.

2010. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
ne mond el...
2010. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
lemaradt!3.5 éve vagyunk együtt szeretem nagyon és ő is de tegnap kellemetlenül ért valami velekapcsolatba és féltem hogy ő valami ökörséget tett!Nem akarom elvesziteni!
2010. jan. 23. 20:28
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféle képpen mondd el!Minél előbb!

Barátnőm is 'csak' csókolt ,3 hónapig halogatta ,majd végül a bűntudata miatt nem bírta tovább...teljesen ki voltam bukva ,és nem azért amit tett(na jó,csak részben) hanem azért ,mert 3 hónapig titkolta előlem!

Pedig én bíztam benne!szörnyű volt...

Én a helyedben elásnám magam,hogy atitkolózásnak még csak a gondolata is megfordult a fejedben!

2010. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Én annak a híve vagyok, hogy amiről nem tud az nem fáj. Érdemes lenne inkább azon elgondolkodni, hogy miért is csattant el az a csók egy másik emberrel, aki nem a barátod. Oknak kell lennie. Talán gondok vannak köztetek a pároddal? Másra vágysz? Fásultnak, unottnak érzed magad a kapcsolatban? Nem jó a szexuális élet? Valami baj, van ember ok nélkül nem cselekszik. Ennek kellene a végére járnod és feleslegesen nem megbántani a párod, aki feltételezem szeret téged. Ha nem muszáj és tudod, hogy többet nem fog előfordulni, a lelkiismereted elbírja, akkor tartsd magadban, mert kár lenne az egyébként jól működő kapcsolatot felrúgni emiatt (feltéve, ha jól működik) szerintem gondolkodj el, és beszéld meg a pároddal a problémáid, mert újra megfogod csalni, és akkor már nem csak egy csók lesz. Ne bánts mást, azért mert te nem érzed jól magad, vagy mert nem tudod kimondani mi a baj.
2010. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg JOGA van tudni.
2010. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tegnap nagyon furcsa volt mintha megcsalt volna!

Nem valami fényes a kapcsolat sokat féltékenykedik és ez lett belőle!Félek hogy az a fiut megpüfföli ha elmondom mert ugyis tudná hogy kiaz szóval ezt nem akarom és ezért hezitálok

2010. jan. 23. 20:42
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Annyira béna szerencsétlen vagy már ne is haragudj!

Világosan leírtad hogy rossz a kapcsolatotok, téged halálra idegesít a féltékenykedésével és te se bízol meg benne, hiszen írod, hogy olyan volt mintha megcsalt volna. Ha egyáltalán előfordulhat olyan, hogy csaljátok egymást, akkor mi a szarnak vagytok együtt? Az nem kifogás, hogy hosszú kapcsolat. Minden rosszra fordulhat és a szarba mért kell kapaszkodni, amikor még az olyan alapvető dolgokra, mint a HŰSÉG és a BIZALOM se vagytok képesek?

2010. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Azt mondtad h ismeri a csávót a barátod, akkor inkább te mond el neki minthogy a fülébe jusson.

Am meg igazat adok az egyik hozzászólonak h igenis, JOGA VAN TUDNI. Iyenkor ő dönti el h megbocsát e neked vagy sem.

2010. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!