Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a párom. Elmondjam...

Megcsaltam a párom. Elmondjam neki? Csak csók volt.

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, fél éve együtt lakunk. Eddig minden jó volt, minden nap kimutatta a szerelmét, ehhez szoktam hozzá. 2 hónapja kezdődött az egész, hogy elkezdett hanyagolni. Egyre később járt haza, sokszor nem vette fel a telefont. Nem kezdtem el cirkuszolni, gondoltam ez csak átmeneti időszak. Mindig meleg vacsorával vártam, 2-3 naponta sütöttem neki valamit amit szeret. Ha fárasztó napja volt, telefonált és vacsorára egy könnyű salátát csináltam. Egyetemre járok, nyáron jobban ráérek. Unatkozom, nem járunk sehova, csak havonta egyszer. Idén nem is voltunk együtt strandon. Szóval, 2 hete szinte minden nap leültem vele beszélgetni (este 8 körül jön haza, kb 10-15 percet szán rám, amíg vacsorázik és pihen), de nem tudtam kiszedni belőle mi a baj. A szex is annyira lecsökkent, hogy már kénytelen vagyok más eszközökhöz folyamodni. Szóval tegnap összevesztünk, annyira, hogy azt mondta inkább ne is aludjak otthon, menjek ahova akarok, őt nem érdekli. Szerintem már nem sok hiányzott volna, hogy kirúgjon. Fogtam pár holmit, elmentem. Egyik barátomhoz mentem, akinek elsírtam a bánatom, ő pedig megcsókolt. Annyira szenvedélyesen csókolt, hát visszacsókoltam. Villámcsapásként ért a tudat, hogy úristen mekkora ökörséget tettem. Gyorsan ettem pár falatot, és hazamentem (nem a szüleimhez, a páromhoz). Már aludt. Gyötör a bűntudat, egész nap csak sírok miatta :( Nemrég írt sms-t, ma korábban végez, elmehetnénk vacsorázni. Talán helyre akarja hozni az elmúlt 2 hónapot. Tudom, hogy rossz kifogás, hogy ő a hibás, mert tudom hogy én hibáztam, de megbántam. Egyszerűen kétségbe estem, hogy eddig minden szép és jó volt, most meg látni sem akart. Nem tudom mit ronthattam el (a tegnap estén kívül),hogy hirtelen egyik napról a másikra elhidegült tőlem. Nem lány van a dologban, ebben biztos vagyok!

Kérlek a hajleüvöltés helyett tanácsokat adjatok. Bőven elég az a fájdalom amit a lelkiismeret-furdalás okoz. :(

21/L


2009. júl. 29. 11:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
mi történt?
2009. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
85%
Elmeséled, hogyan alakult a kapcsolatotok?
2010. ápr. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Azóta eltelt hét év.. S kíváncsi vagyok mi történt?
2017. aug. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Szia. Mi történt azóta?
2017. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
És azóta?
2021. nov. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Azóta mitörtént?
2023. jan. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!