Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátom egy csok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom egy csok erejéig, elmondjam neki?

Figyelt kérdés

biztos szakitani fog velem :(

és már 2éve járunk lassan...

nektek volt már ilyen ? és mit tettetek?


2009. máj. 2. 18:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne elmondani neki.Ha tényleg szereted akkor több évig fogod húzni magaddal ezt a félrelépést.
2009. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
azért csaltam meg mert nagyon szemét volt velem és egyáltalán nem is érdekeltem hetekig...
2009. máj. 2. 18:50
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Az őszinteség a legjobb dolog.Ne halogasd!

Mondd el Neki,hiszen joga van tudni.Mondd el,hogy nagyon sajnálod,és többet nemf fog előfordulni.Ha szeret,és tudja,hogy Te is szereted,nem biztos,hogy szakítani fog Veled!:)


Próbálj Vele értelmesen beszélni,és ne vita legyen a vége.

Sok sikert!

2009. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne mosd ki magad, megcsaltad és kész, tök mindegy, hogy bánt veled, létezik egy olyan fogalom, hogy szakítás, tudod?
2009. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%

A csók nem csalás! El ne mond,ne légy bolond!

Amit nem tud nem fáj! Kár lenne szétmennetek egy csók miatt.

2009. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
attol félek hogy megtudja ...
2009. máj. 2. 19:00
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

18:51-es vagyok.

nem értek egyetaz utolsóval.Inkább mondd el Neki,az még mindig jobb,mint ha mástól/máshonnan tudja meg.MErt így "csak" mással csókolóztál.De ha nem mondod el akkor nem csak megcsaltad a párod,de még őszinte se voltál vele.

2009. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%

18:58-as vagyok

ha kiderül nyugodtan tagadj a végsőkig,hacsak nem látta az egész város:),én is voltam az életem során így.ennyi belefér hidd el,nem nagy bűn

2009. máj. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy lelkiismeretfurdalásod van a dolog miatt. Akkor könnyítheted meg a lelked, ha egy arra alkalmas pillanatban és helyzetben elmondod neki. Persze akkor ő is ki lesz bukva, és ő akar majd szakítani, de ha két év után tényleg fontos vagy neki, akkor komolyan veszi a megbánásod, és képes megbocsátani. Meg persze gondolom, ez neked is elég lecke volt, hogy ilyet többé ne.
2009. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Legelső vagyok.Szerintem meg mond el neki ha szereted nyomni fogja a lelked és sokkal rosszabb lesz.
2009. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!